کد خبر:6191
پ
۱۴۰۲۰۸۱۷۰۹۲۶۲۵۲۰۲۲۸۷۳۱۹۸۴

مدل جامع مدیریت منابع و مصارف گاز استان اصفهان تدوین و تصویب شد

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان، گفت: از جمله کارکردهای مدل جامع مدیریت منابع و مصارف گاز استان، مدیریت ناترازی گاز در پیک مصرف در زمستان، اشتغال‌زایی و رعایت مسائل زیست محیطی است. امید شریفی از برگزاری نشست شورای انرژی استان اصفهان خبر داد و اظهار داشت: در راستای اعمال مدیریت واحد در حوزه […]

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان، گفت: از جمله کارکردهای مدل جامع مدیریت منابع و مصارف گاز استان، مدیریت ناترازی گاز در پیک مصرف در زمستان، اشتغال‌زایی و رعایت مسائل زیست محیطی است.

امید شریفی از برگزاری نشست شورای انرژی استان اصفهان خبر داد و اظهار داشت: در راستای اعمال مدیریت واحد در حوزه تمامی حامل‌های انرژی استان، مدیریت ناترازی‌ها و توسعه سرمایه‌گذاری در حوزه انرژی، شورایی با عنوان «شورای انرژی» تشکیل می‌شود.

وی ادامه داد: سومین جلسه این شورا با حضور تمامی عناصر مؤثر از قبیل مدیران صنایع، شرکت گاز، محیط زیست، حوزه عمرانی، شرکت برق، خانه صنعت و معدن، اتاق بازرگانی، مراجع دانشگاهی و غیره با دستور کار مدیریت منابع و مصارف گاز و ناترازی‌ها در این حوزه تشکیل شد.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان متذکر شد: در این شورا مدل جامع مدیریت منابع و مصارف گاز در استان پس از جلسات متعدد کارشناسی به تصویب رسید.

وی خاطرنشان کرد:  از جمله کارکردهای این مدل راهبری، مدیریت ناترازی گاز در پیک مصرف در زمستان، در شرایط افزایش برودت هوا و افزایش مصرف با هدف تولید و اشتغالزایی در استان و رعایت مسائل زیست محیطی است.

منبع
تسنیم
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید