کد خبر:3778
پ
۱۴۰۰۰۹۲۱۰۰۰۳۰۱_Test_PhotoN

فن‌نما، اولین نمایشگاه ملی فناوری و نوآوری در اصفهان

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان اظهارداشت: نمایشگاه فن‌نما در اولین دوره برگزاری میزبان شرکت‌های دانش‌بنیان و فناوری است که به مرحله تجاری‌سازی و صادرات رسیده‌اند. اولین نمایشگاه ملی فناوری و نوآوری با عنوان اختصاری فن نما از امروز ۱۰ مهر ماه تا ۱۲ مهرماه در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان […]

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان اظهارداشت: نمایشگاه فن‌نما در اولین دوره برگزاری میزبان شرکت‌های دانش‌بنیان و فناوری است که به مرحله تجاری‌سازی و صادرات رسیده‌اند.

اولین نمایشگاه ملی فناوری و نوآوری با عنوان اختصاری فن نما از امروز ۱۰ مهر ماه تا ۱۲ مهرماه در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان دایر خواهد شد.

احمدرضا طحانیان، مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهارداشت: این نمایشگاه در اولین دوره برگزاری میزبان شرکت‌های دانش‌بنیان و فناوری است که به مرحله تجاری‌سازی و صادرات رسیده‌اند و امیدواریم در نتیجه اثرات مثبت این نمایشگاه، این رویداد در سال‌های آینده نیز برگزار شود.

وی گفت: همکاری شرکت نمایشگاه بین‌المللی استان اصفهان با انجمن دانش بنیان استان اصفهان در بخش غرفه های دانش بنیان و شهرداری اصفهان در طراحی و اجرای بیش از ۶۰ رویداد جانبی شامل کارگاه‌های انتقال تجربه، پنل گفت‌وگو، مسابقه و بازی اتفاقات خوب این رویداد را رقم زده است.

طحانیان افزود: ۸۸ تیم و کسب و کارهای حاضر در این نمایشگاه در زمینه‌های متنوع صنعتی و اقتصادی فعالیت دارند و با تحلیل چالش‌ها به طراحی مفهومی راه حل‌ها خواهند پرداخت.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان یادآور شد: این رویداد نمایشگاهی از تاریخ ۱۰ تا ۱۲ مهرماه در ساعت بازدید ۱۰ الی ۱۸ میزبان سرمایه‌گذاران، دانشجویان، کارآفرینان، دانش بنیان ها، دانشگاه ها، دستگاه های اجرایی، صندوق های مالی و استارت آپ‌ها خواهد بود.

وی تاکید کرد: علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات پلان برگزاری و جانمایی غرفه‌ها و جزییات برنامه‌های جنبی این نمایشگاه می توانند به آدرس www.fannema.ir مراجعه نمایند.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید