کد خبر:4932
پ
رئیس اداره هماهنگی و نظارت خدمات شهری شهرداری اصفهان خبر داد:

فعالیت ۴۵ اکیپ ستاد سیل در شهر اصفهان/ موردی از آبگرفتگی معابر نداشتیم

رئیس اداره هماهنگی و نظارت خدمات شهری شهرداری اصفهان گفت: با توجه به بارندگی‌های اخیر ۴۵ اکیپ ستاد سیل در سطح مناطق پانزده‌گانه شهر فعال شد و با انجام اقدامات به‌موقع، طی بارش‌های شب گذشته شاهد آب‌گرفتگی معابر نبودیم. رامین میرعسگری اظهار کرد: طبق اعلام اداره هواشناسی از صبح چهارشنبه تا آخر وقت روز جمعه […]

رئیس اداره هماهنگی و نظارت خدمات شهری شهرداری اصفهان گفت: با توجه به بارندگی‌های اخیر ۴۵ اکیپ ستاد سیل در سطح مناطق پانزده‌گانه شهر فعال شد و با انجام اقدامات به‌موقع، طی بارش‌های شب گذشته شاهد آب‌گرفتگی معابر نبودیم.

رامین میرعسگری اظهار کرد: طبق اعلام اداره هواشناسی از صبح چهارشنبه تا آخر وقت روز جمعه در بعضی ساعات شاهد بارندگی در سطح شهر اصفهان هستیم.

وی با بیان اینکه بر این اساس اکیپ‌های ستاد سیل شهرداری اصفهان به حالت آماده‌باش درآمدند، افزود: در هر منطقه شهرداری سه اکیپ فعال است که بنا بر شرایط، قابلیت ارتقا تا پنج اکیپ نیز وجود دارد.

رئیس اداره هماهنگی و نظارت خدمات شهری شهرداری اصفهان با اشاره به بارش‌های خوب شب گذشته ادامه داد: اکیپ‌های ستاد سیل از ساعت ۱۵ روز پنجشنبه به حالت آماده‌باش درآمدند و تا صبح امروز در سطح مناطق فعال بودند.

وی گفت: پیش‌بینی می‌شد با بارش‌های شب گذشته در بعضی مناطق با مشکل مواجه شویم، اما با توجه به اقدامات به‌موقع شاهد آب‌گرفتگی در سطح شهر نبودیم.

میرعسگری خاطرنشان کرد: امکان دارد در کوچه‌های فرعی آب‌گرفتگی سطحی رخ دهد که شهروندان از طریق سامانه ۱۳۷ اطلاع‌رسانی می‌کنند و پیگیری انجام می‌شود.

منبع
ایمنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید