کد خبر:9249
پ
۱۸۹۵۹۲۰۳_۹۵۰

فرصت استفاده از طرح فجرانه کالابرگ الکترونیکی تا اردیبهشت ۱۴۰۳

تمامی خانوار‌های دهک‌های اول تا هفتم، ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال اعتبار تا ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳بسته تشویقی برای خرید ۱۱ قلم کالا دریافت می‌کنند. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: تمامی خانوار‌های دهک‌های اول تا هفتم، ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال اعتبار تا ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳بسته تشویقی برای خرید ۱۱ […]

تمامی خانوار‌های دهک‌های اول تا هفتم، ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال اعتبار تا ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳بسته تشویقی برای خرید ۱۱ قلم کالا دریافت می‌کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: تمامی خانوار‌های دهک‌های اول تا هفتم، ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال اعتبار تا ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳بسته تشویقی برای خرید ۱۱ قلم کالا دریافت می‌کنند.

میثم مداحی با بیان اینکه استفاده از یارانه کالابرگ الکترونیکی تا پایان هرماه امکانپذیر است، ادامه داد:استفاده از یارانه برای خرید کالا‌های اساسی سلیقه‌ای است و اجباری وجود ندارد.

او افزود: بر این اساس، خانوار‌های یارانه بگیر می‌توانند از طرح فجرانه بهمنتا ۱۷ اسفند، فجرانه اسفند تا ۱۷ فروردین و فجرانه فروردین تا ۱۷ اردیبهشت استفاده کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان ادامه داد: اگر فرد یارانه بگیر تمایل داشته باشد یک ماه از این طرح استفاده کنند و ماه‌های دیگر یارانه خود را به صورت نقدی استفاده کند، خللی در دریافت یارانه به وجود نمی‌آید و موجب قطع یارانه نقدی نمی‌شود.

به گفته مداحی در این طرح، خانوار‌های یارانه بگیر تا دهک ۷ می‌توانند کالا‌هایی شامل؛ شیر بطری، پنیر، ماست، تخم مرغ، گوشت مرغ، روغن مایع، ماکارونی، برنج، قند و شکر، حبوبات و گوشت منجمد گوساله را در طرح فجرانه خریداری کنند.

او افزود: طرح فجرانه ۲۰۰ هزار تومانی علاوه بر یارانه بوده و خانوار یارانه‌بگیر به‌صورت مجزا یارانه نقدی خود را ماهانه دریافت خواهند کرد.
برای استفاده از این طرح فقط نیاز به یک کارت بانکی به نام سرپرست خانوار، و یک تلفن همراه و خط به نام سرپرست خانوار است.

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید