کد خبر:5906
پ
۴۴۲۶۴۰۶
معاون امور عمرانی استانداری اصفهان:

فاز دوم انتقال کارگاه‌های ریخته گری از شهر اصفهان آغاز شد

معاون امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: فاز دوم انتقال کارگاه‌های ریخته‌گری و مزاحم شهری به میزان ۵۰ هکتار به شهرک بزرگ صنعتی اصفهان حداکثر تا اردیبهشت سال آینده منتقل خواهد شد. مهران زینلیان در حاشیه جلسه کارگروه ماده ۱۴ قانون هوای پاک، اظهار کرد: این جلسه به صورت ویژه به انتقال واحدهای صنعتی، تولیدی، معدنی، […]

معاون امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: فاز دوم انتقال کارگاه‌های ریخته‌گری و مزاحم شهری به میزان ۵۰ هکتار به شهرک بزرگ صنعتی اصفهان حداکثر تا اردیبهشت سال آینده منتقل خواهد شد.

مهران زینلیان در حاشیه جلسه کارگروه ماده ۱۴ قانون هوای پاک، اظهار کرد: این جلسه به صورت ویژه به انتقال واحدهای صنعتی، تولیدی، معدنی، خدماتی عمومی و کارگاهی آلاینده به خارج از مناطق مسکونی و سکونتگاه‌ها اختصاص یافت.

وی ادامه داد: در این نشست رصد و انتقال کارگاه‌های مزاحم شهری، صنایع ریخته‌گری و طلاسازی در اصفهان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان بیان کرد: خوشبختانه در سال گذشته فاز اول انتقال کارگاه‌های ریخته‌گری و مزاحم شهری به میزان ۵۰ هکتار به شهرک بزرگ صنعتی اصفهان انتقال یافت و فاز دوم نیز حداکثر تا اردیبهشت سال آینده منتقل خواهد شد.

زینلیان افزود: در خصوص کارگاه‌های طلاسازی نیز مقرر شد با توجه به اینکه شهرک طلا برای استان مصوب شده است در اسرع وقت کارگاه‌های ساخت طلا به این شهرک منتقل شوند. همچنین با توجه به وضعیت آلاینده‌های شهر اصفهان و شرایط نامناسب موجود با کارگاه‌های غیر مجاز در اسرع وقت برخورد قانونی صورت پذیرد.

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید