کد خبر:4121
پ
۶۲۷۵۸۰۸۸
یک عضو جامعه روحانیت مبارز:

عملیات حماس، اقتدار مقاومت اسلامی را به نمایش گذاشت

یک عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: کسانی که در منطقه خلیج‌فارس قصد داشتند روابط صمیمانه با صهیونیست‌ها برقرار کنند تودهنی محکمی خوردند و فهمیدند به این حکومت عنکبوتی نمی‌توان تکیه کرد. حجت‌الاسلام سالک درباره عملیات حماس(طوفان الاقصی) در سرزمین‌های اشغالی، اظهار کرد: این عملیات غرورآفرین اولین عملیات غافلگیرانه، هوشمندانه و دقیقی بود که با برنامه‌ریزی […]

یک عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: کسانی که در منطقه خلیج‌فارس قصد داشتند روابط صمیمانه با صهیونیست‌ها برقرار کنند تودهنی محکمی خوردند و فهمیدند به این حکومت عنکبوتی نمی‌توان تکیه کرد.

حجت‌الاسلام سالک درباره عملیات حماس(طوفان الاقصی) در سرزمین‌های اشغالی، اظهار کرد: این عملیات غرورآفرین اولین عملیات غافلگیرانه، هوشمندانه و دقیقی بود که با برنامه‌ریزی چند ساله علیه اسرائیل انجام شد. عملیات گروه حماس و جهاد اسلامی بعد از ۷۰ سال کودک کشی و آدم کشی رژیم صهیونیستی و جنایات صهیونیست‌ها در بیت‌المقدس به خوبی اجرا شد، به‌طوری که برخی شهرها مانند عسقلان که از ژوئن سال ۱۹۶۷ به اشغال صهیونیست‌ها درآمده بود به تسخیر مقاومت اسلامی درآمد.

وی افزود: بنابراین این عملیات بر اساس هویت انقلابی و جهادی شکل گرفت و جوانان غیور فلسطینی میدان‌دار این حرکت بودند. مقاومت اسلامی، دشمن و نقاط ضعف آن را به خوبی شناخت و در مقابل اسرائیل که به قول خودشان ارتش شکست‌ناپذیر دارد به خوبی پیروز شد.

این فعال سیاسی تصریح کرد: از صبح شنبه که این عملیات آغاز شد موساد با آن همه ادعا قدرت تشخیص و پیشگیری از آن را نداشت و دستگاه‌های امنیتی صهیونیست‌ها شکست اطلاعاتی مفتضحانه‌ای خوردند که مقام معظم رهبری به خوبی این شکست را تشریح کردند.

سالک در پاسخ به این سؤال که عملیات پیروزمندانه فلسطینیان چه تبعاتی برای اسرائیل دارد، گفت: معتقدم این عملیات ضربه محکمی به سازمان سیا، اینتلیجنس سرویس انگلستان، موساد و تمام دستگاه‌های امنیتی منطقه خلیج فارس وارد کرد، چراکه این دستگاه‌های امنیتی مطلع از این عملیات نبودند. این عملیات لکه ننگی بر پیشانی اسرائیل زد چراکه ثابت کرد این رژیم قدرت دفاع از شهروندان خود را ندارد.

وی ادامه داد: هنوز آمریکا و اروپا و حامیان اسرائیل گیج هستند و قدرت تشخیص خود را از دست داده‌اند و عملیات کور اسرائیل در بمباران مردم مظلوم غزه بیانگر این واقعیت و از دست دادن قدرت روانی آنان است. نکته بعدی اینکه مهاجرت معکوس شهروندان اسرائیل به کشورهای اروپایی و ترکیه بعد از این عملیات آغاز شده است چراکه احساس امنیت نمی‌کنند.

این عضو جامعه روحانیت مبارز، افزود: یکی دیگر از تبعات عملیات «طوفان الاقصی» سرپیچی سربازان و درجه‌داران ارتش اسرائیل از فرماندهان خود است. هم چنین کسانی که در منطقه خلیج‌فارس قصد داشتند روابط صمیمانه با صهیونیست‌ها برقرار کنند تودهنی محکمی خوردند و فهمیدند به این حکومت عنکبوتی نمی‌توان تکیه کرد. عملیات حماس، اقتدار مقاومت اسلامی را به نمایش گذاشت و اراده خداوند متعال در به دست آمدن این پیروزی عیان شد.

سالک درباره احتمال حمله زمینی صهیونیست‌ها به نوار غزه، گفت: در چنین مواقعی صهیونیست‌ها از روی استیصال به حملات گسترده هوایی دست می‌زنند، اما زمانی که مقاومت اسلامی به موشک‌باران شهرهای اسرائیل ادامه دهد صهیونیست‌ها بیشتر به مذاکره روی خواهند آورد و حمله زمینی به نوار غزه برای دشمن کار آسانی نیست.

منبع
ایسنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید