کد خبر:5380
پ
۱۸۹۲۴۲۱

عملیات احداث خیابان نوآوران در منطقه ۱۲ اصفهان آغاز شد

مدیر منطقه ۱۲ شهرداری اصفهان با اشاره به آغاز عملیات احداث پروژه خیابان نوآوران گفت: هزینه اجرای این پروژه حدود ۱۵۰ میلیارد ریال بوده و مدت زمان اجرای آن حدود پنج ماه پیش‌بینی شده است. علی‌اکبر رسالت با اشاره به آغاز احداث پروژه خیابان نوآوران، اظهار کرد: از جمله مشخصات این پروژه طول ۱۰۰۰ متری […]

مدیر منطقه ۱۲ شهرداری اصفهان با اشاره به آغاز عملیات احداث پروژه خیابان نوآوران گفت: هزینه اجرای این پروژه حدود ۱۵۰ میلیارد ریال بوده و مدت زمان اجرای آن حدود پنج ماه پیش‌بینی شده است.

علی‌اکبر رسالت با اشاره به آغاز احداث پروژه خیابان نوآوران، اظهار کرد: از جمله مشخصات این پروژه طول ۱۰۰۰ متری و مساحت ۱۸۰۰۰ متری است.

وی افزود: هزینه اجرای پروژه احداث خیابان نوآوران حدود ۱۵۰ میلیارد ریال بوده و مدت زمان اجرای آن حدود پنج ماه پیش‌بینی شده است.

مدیر منطقه ۱۲ شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه شهرک امیرکبیر یکی از قطب‌های صنعتی و کارآفرینی کشور محسوب می‌شود و حجم تردد خودروهای سبک و سنگین و ترافیک در این محور زیاد است، احداث و بهسازی معابر آن ضروری به‌نظر می‌رسید.

رسالت گفت: عملیات پیاده‌روسازی خیابان نگارستان با پیشرفت ۳۰ درصدی، همزمان عملیات تخریب و اجرای پیاده‌رو برای تسهیل در تردد شهروندان منطقه در حال انجام است.

منبع
ایمنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید