کد خبر:1909
پ
۴۳۶۲۹۶۹
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اصفهان:

شورای مسکن شهرستان‌ها الحاق اراضی به محدوده شهری را تعیین می کنند

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اصفهان گفت: آماده‌سازی اراضی برای الحاق به محدوده شهری در طرح نهضت ملی مسکن به شهرستان‌ها واگذار شد. مهران زینلیان صبح دوشنبه در جلسه ویژه شورای مسکن استان اصفهان اظهار داشت: در این جلسه مسائل عمده‌ای که فرمانداران در پیشبرد طرح نهضت ملی مسکن با آن مواجه هستند مطرح شد […]

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اصفهان گفت: آماده‌سازی اراضی برای الحاق به محدوده شهری در طرح نهضت ملی مسکن به شهرستان‌ها واگذار شد.

مهران زینلیان صبح دوشنبه در جلسه ویژه شورای مسکن استان اصفهان اظهار داشت: در این جلسه مسائل عمده‌ای که فرمانداران در پیشبرد طرح نهضت ملی مسکن با آن مواجه هستند مطرح شد و مورد رسیدگی قرار گرفت.

وی ادامه داد: پس از طرح مسائل اولیه مشخص شد عمده مسائل شهرستان‌ها به آماده سازی و الحاق زمین به محدوده شهری برمی‌گردد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اصفهان عنوان کرد: در این راستا مقرر شد با اولویت شهرداری‌ها و بنیاد مسکن آماده‌سازی اراضی انجام شود.

وی ادامه داد: برای رفع اختلاف نظر قیمت اراضی بین شهرداری‌ها و اداره کل راه و شهرسازی نیز مقرر شد تصمیم گیری در خصوص نحوه و قیمت قرارداد آماده‌سازی زمین بین اداره کل راه و شهرسازی و شهرداری‌ها واگذار و اختیار تصمیم گیری در این خصوص به شورای مسکن شهرستان‌ها تفویض شود.

زینلیان گفت: با این مصوبه در شهرستان با محوریت فرمانداران این موضوع جمع بندی می‌شود و نیاز به طرح در استان و صرف زمان نیست.

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید