کد خبر:2558
پ
۱۷۰۴۰۵۲۱۷

سپاهان نوین دوباره لیگ‌برتری شد

تیم هندبال سپاهان نوین برخلاف انصراف از حضور در لیگ‌برتر پیش از قرعه‌کشی، باز هم خود را برای حضور در لیگ آماده خواهد کرد. پس از مکاتبات رسمی مدیران تیم هندبال سپاهان‌نوین و فدراسیون هندبال و با توجه به بازه زمانی که جهت انجام امور اداری در نظر گرفته و اعلام شد، تیم سپاهان‌نوین اصفهان […]

تیم هندبال سپاهان نوین برخلاف انصراف از حضور در لیگ‌برتر پیش از قرعه‌کشی، باز هم خود را برای حضور در لیگ آماده خواهد کرد.

پس از مکاتبات رسمی مدیران تیم هندبال سپاهان‌نوین و فدراسیون هندبال و با توجه به بازه زمانی که جهت انجام امور اداری در نظر گرفته و اعلام شد، تیم سپاهان‌نوین اصفهان با انجام موارد مطرح شده در زمان تعیین شده رسما به عنوان تیم دوازدهم در جدول مسابقات لیگ برتر فصل ۱۴۰۳ _۱۴۰۲ قرار گرفت.

باشگاه سپاهان به عنوان پرافتخارترین باشگاه در رشته هندبال پیش از این سیاست کلی خود را توجه و سرمایه‌گذاری بر نیروهای بومی مطرح کرده و قصد داشت یک تیم را راهی لیگ‌برتر کند، اما با مذاکرات انجام شده و با توجه به تعداد زیاد هندبالیست‌های اصفهانی، سپاهان‌نوین هم راهی لیگ‌برتر شده و در هفته نخست مسابقات مهمان تیم نفت و گاز گچساران خواهد بود.

سپاهان‌نوین در سی‌وپنجمین دوره مسابقات لیگ برتر هندبال در جایگاه سوم قرار گرفتند و سپاهان به جایگاه نخست لیگ دست یافت و اکنون باز هم هر دو نماینده باشگاه سپاهان در لیگ حاضر خواهند بود.

 

منبع
ایسنا
کلیدواژه : # هندبال # سپاهان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید