کد خبر:5616
پ
۴۶۴۵۴۲۲
هفته یازدهم لیگ بیست و سوم؛

سپاهان دنبال سه امتیاز از قعرنشین در اهواز

نخستین بازی هفته یازدهم لیگ برتر به میزبانی قعرنشین فعلی فصل جاری در مصاف با سپاهان در اهواز برگزار می شود. رقابت‌های هفته یازدهم فصل جاری لیگ برتر ایران ساعت ۱۶:۴۵ امروز پنجشنبه با برگزاری یک دیدار بین استقلال خوزستان و سپاهان اصفهان در ورزشگاه غدیر اهواز آغاز می‌شود. تنها دیدار امروز در حالی به […]

نخستین بازی هفته یازدهم لیگ برتر به میزبانی قعرنشین فعلی فصل جاری در مصاف با سپاهان در اهواز برگزار می شود.

رقابت‌های هفته یازدهم فصل جاری لیگ برتر ایران ساعت ۱۶:۴۵ امروز پنجشنبه با برگزاری یک دیدار بین استقلال خوزستان و سپاهان اصفهان در ورزشگاه غدیر اهواز آغاز می‌شود.

تنها دیدار امروز در حالی به میزبانی شهر اهواز برگزار می‌شود که استقلال خوزستان شرایط نا مطلوبی در جدول لیگ بیست و سوم دارد. شاگردان سیروس پورموسوی که در ۱۰ بازی فصل جاری تنها ۴ امتیاز کسب کرده اند باید مقابل سپاهانی قرار بگیرند که با وجود کسر چهار امتیاز از سوی کمیته انضباطی توانسته اند از ۸ دیدار خود ۱۵ امتیاز داشته باشند تا همچنان در کورس قهرمانی قرار بگیرند.

عملکرد استقلال خوزستان نشان دهنده شانس اندک این تیم مقابل سپاهان است اما در سوی دیگر میدان عملکرد پر نوسان سپاهان و حاشیه‌های ریز و درشت مدیریتی در چند هفته اخیر نشان داده است آنها هم نباید سه امتیاز بازی در اهواز را از قبل به حساب خودشان واریز کرده باشند.

آبی‌های خوزستان چاره‌ای جز گرفتن امتیاز در بازی خانگی مقابل سپاهان ندارند تا بتوانند رفته رفته از منطقه بحرانی انتهای جدول خارج شده و از فشار تند انتقادات طرفداران خود خارج شوند. پورموسوی نیز بهتر از هرکس می‌داند اگر مقابل سپاهان هم باختی دیگر را رقم بزند حمایت‌های هیأت مدیره باشگاه را نیز از دست خواهد داد تا شمارش معوس برای برکناری اش آغاز شود.

شاگردان مورایس که آخرین بازی خود را یک بر صفر از پرسپولیس بردند حالا با انرژی مضاعف برای بازگشت به صدر جدول و کاهش فاصله خود با استقلال و پرسپولیس به اهواز سفر کرده اند تا اینگونه بتوانند پس از حاشیه‌های فراوان انضباطی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا در مسیر ثبات قدم برداشته و به فکر کسب جام باشند.

بیژن حیدری داور باشابقه فوتبال ایران در حالی قضاوت این دیدار را بر عهده دارد که یکی از نامزدهای همیشگی برای قضاوت دیدارهای مهم از جمله دربی پایتخت بین استقلال و پرسپولیس است. علیرضا مرادی، سعید زیبا، فرهاد امینی کمک‌های او در این مسابقه خواهند بود.

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید