کد خبر:1886
پ
۱۷۰۵۳۳۰۹۲

سه راهی‌های ورودی و خروجی روستایی در شهرستان مبارکه ساماندهی می‌شود

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان گفت: ساماندهی سه راهی های ورودی و خروجی روستاهای زودان، دستگرد، جوهرستان، اراضی، باغ‌ملک و اسدآباد در شهرستان مبارکه جزو برنامه های این اداره کل قرار دارد. فرزاد دادخواه اظهار داشت: تکمیل ساماندهی این سه راهی‌ها با توجه به تعداد زیاد آنها تا مردادماه سال […]

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان گفت: ساماندهی سه راهی های ورودی و خروجی روستاهای زودان، دستگرد، جوهرستان، اراضی، باغ‌ملک و اسدآباد در شهرستان مبارکه جزو برنامه های این اداره کل قرار دارد.

فرزاد دادخواه اظهار داشت: تکمیل ساماندهی این سه راهی‌ها با توجه به تعداد زیاد آنها تا مردادماه سال آینده انجام خواهد شد؛ برخی راه‌های روستایی از وضعیت مناسبی برخوردار نیستند که با تخصیص اعتبار لازم در حداقل زمان ممکن این راه ها ساماندهی و بهسازی می شود.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان با اشاره به بازدید از راه‌های فرعی و روستایی در شهرستان مبارکه افزود: چندین نقطه پرحادثه و پر تصادف از جمله پل نصیرآباد به پل قلعه حکیم در این راه‌ها وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: عملیات اجرایی لکه گیری و روکش آسفالت جاده مبارکه به بروجن در استان چهارمحال و بختیاری با ۱۴۰ میلیارد تومان اعتبار در حال انجام است ؛ این پروژه به طول ۵۵ کیلومتر از گردنه قمیشلو تا میدان امیرکبیر مبارکه و بالعکس دست اجراست.

وی اضافه کرد: لکه گیری مسیر اصفهان – مبارکه نیز در حال انجام است و پس از آن روکش محور انجام خواهد شد.

به گفته وی، مناقصه سه راهی طالخونچه به شهرضا نیز با اعتبار ۴۰ میلیارد تومان در شرف انعقاد قرارداد است.

شهرستان مبارکه با ۱۵۳ هزار نفر جمعیت در ۴۵ کیلومتری جنوب غربی اصفهان قرار دارد.

منبع
ایرنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید