کد خبر:1567
پ
۱۸۱۲۶۲۲۶_۵۵۷
مجمع انتخاباتی هیئت والیبال استان اصفهان به تعویق افتاد

سه دور تساوی در رای‌گیری مجمع انتخاباتی هیات والیبال استان اصفهان، مجمع انتخاباتی والیبال استان را به دستور ریاست فدراسیون به تعویق انداخت.

مجمع انتخاباتی هیأت والیبال استان اصفهان با حضور محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون، میلاد تقوی دبیر فدراسیون، جواد محمدی مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان و جمعی از اعضای مجمع و ورزشکاران این رشته از ساعت ۵ در سرای ورزشکاران تختی برگزار شد. این مجمع با کاندیدایی فریبا صادقی، علی زمانی، شهرام صدری و ۲۶ […]

مجمع انتخاباتی هیأت والیبال استان اصفهان با حضور محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون، میلاد تقوی دبیر فدراسیون، جواد محمدی مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان و جمعی از اعضای مجمع و ورزشکاران این رشته از ساعت ۵ در سرای ورزشکاران تختی برگزار شد.

این مجمع با کاندیدایی فریبا صادقی، علی زمانی، شهرام صدری و ۲۶ رأی مأخوذه پی‌گیری شد که شهرام صدری با عدم حضور انصراف خود را اعلام کرد.

در دور اول هر دو نامزد با ۱۳ رأی از ۲۶ رأی مأخوذه به دور دوم رفتند. در دور دوم نیز فریبا صادقی و علی زمانی هر دو ۱۳ رأی کسب کردند تا انتخابات در دور سوم برگزار شود.

در دور سوم نیز فریبا صادقی و علی زمانی ۱۳ رأی کسب کردند تا با توجه به تساوی در سه دور انتخابات به تعویق بیفتد و پس از ثبت‌نام مجدد انتخابات دیگری برگزار شود.

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید