کد خبر:3039
پ
۳۹۶۹۴۱۹

سرپرست جدید فرمانداری شهرستان کوهپایه معرفی شد

محمدجواد شمسی پور به عنوان سرپرست جدید فرمانداری شهرستان کوهپایه معرفی شد.  مراسم تکریم و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان کوهپایه ظهر دوشنبه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان برگزار شد. محمدرضا جان‌نثاری، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در این مراسم با تأکید بر خدمت به مردم گفت: باید تلاش کنیم […]

محمدجواد شمسی پور به عنوان سرپرست جدید فرمانداری شهرستان کوهپایه معرفی شد.

 مراسم تکریم و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان کوهپایه ظهر دوشنبه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان برگزار شد.

محمدرضا جان‌نثاری، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در این مراسم با تأکید بر خدمت به مردم گفت: باید تلاش کنیم وظایف خود را در قبال مردم به درستی انجام دهیم.

وی ادامه داد: فریب دشمن این است که مردم ما را خسته نشان دهد در صورتی که مردم ثابت کرده‌اند پای اسلام، نظام، انقلاب و رهبری ایستاده‌اند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان بیان کرد: مردم در هیچ شرایطی عقب ننشسته اند و هر کجا که لازم بوده به صحنه بیایند میدان را خالی نکردند.

وی با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، عنوان کرد: دشمن توطئه می‌کند تا القا کند مردم در انتخابات شرکت نمی‌کنند اما این صرفاً یک عملیات روانی است.

جان‌نثاری افزود: در این شرایط وظایف مسئولین نسبت به مردم چندین برابر است تا با کار صادقانه و شبانه روزی رضایت همه جانبه مردم را کسب و توطئه‌های دشمن را خنثی کنند.

گفتنی است در این مراسم اصغر هدایت فرماندار سابق شهرستان کوهپایه تکریم و جواد شمسی پور به عنوان سرپرست فرمانداری این شهرستان معرفی شد.

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید