کد خبر:4074
پ
۱۷۹۰۶۸۷۳_۹۷۴

سرویس‌دهی ویژه اتوبوسرانی اصفهان به جشنواره فیلم کودک

مدیر روابط‌عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه از سرویس‌دهی ویژه اتوبوسرانی اصفهان به جشنواره فیلم کودک برای بهره‌مندی کودکان این کلان‌شهر از برنامه‌های تدارک دیده شده در مرکز همایش‌های بین‌المللی امام خامنه‌ای خبر داد. سیدمهدی علاءالدینی اظهار کرد: به‌منظور بهره‌مندی کودکان این کلان‌شهر از برنامه‌های تدارک دیده شده در مرکز همایش‌های بین‌المللی امام خامنه‌ای، […]

مدیر روابط‌عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه از سرویس‌دهی ویژه اتوبوسرانی اصفهان به جشنواره فیلم کودک برای بهره‌مندی کودکان این کلان‌شهر از برنامه‌های تدارک دیده شده در مرکز همایش‌های بین‌المللی امام خامنه‌ای خبر داد.

سیدمهدی علاءالدینی اظهار کرد: به‌منظور بهره‌مندی کودکان این کلان‌شهر از برنامه‌های تدارک دیده شده در مرکز همایش‌های بین‌المللی امام خامنه‌ای، از امروز _سه‌شنبه هجدهم مهرماه_ چهار دستگاه اتوبوس برای سرویس‌دهی به شهروندان در نظر گرفته شده است.

وی افزود: این اتوبوس‌ها از ساعت ۱۵:۳۰ با سرفاصله زمانی ۱۵ دقیقه از چهارراه آبشار ابتدای خیابان آبشار دوم به‌صورت رفت و برگشت تا ساعت ۲۱:۳۰ سرویس‌دهی خواهد داشت.

مدیر روابط‌عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه خاطرنشان کرد: شهروندان می‌توانند پیشنهادها یا انتقادهای خود را به شماره پیام کوتاه ۳۰۰۰۱۶۴۶ ارسال کنند یا با سامانه ارتباطات مردمی ۱۳۷ شهرداری اصفهان تماس بگیرند.

منبع
ایمنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید