کد خبر:2632
پ
۱۴۰۲۰۵۲۲۰۰۰۱۴۱_Test_PhotoN

زمین به ۱۴ شهر استان اصفهان برای اجرای نهضت ملی مسکن، الحاق می‌شود

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: در راستای اجرای طرح نهضت ملی مسکن، زمین در ۱۴ شهر استان اصفهان در دست الحاق است و موافقت کمیته فنی اخذ شده است. علیرضا قاری‌قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان اظهار کرد: در راستای اجرای طرح نهضت ملی مسکن، ۳۲۶.۵ هکتار زمین در ۱۴ شهر استان […]

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: در راستای اجرای طرح نهضت ملی مسکن، زمین در ۱۴ شهر استان اصفهان در دست الحاق است و موافقت کمیته فنی اخذ شده است.

علیرضا قاری‌قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان اظهار کرد: در راستای اجرای طرح نهضت ملی مسکن، ۳۲۶.۵ هکتار زمین در ۱۴ شهر استان اصفهان در دست الحاق است و موافقت کمیته فنی اخذ شده است.

وی افزود: با تلاش و پیگیری‌های بعمل آمده ۹۹۳.۷ هکتار زمین هم در ۴۳ شهر استان اصفهان الحاق شده است.

قاری قرآن در خصوص وضعیت تأمین زمین برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای استان اصفهان بیان کرد: از ۱۰۸ شهر استان که ثبت نام طرح نهضت ملی مسکن انجام شده، در ۵۲ شهر تأمین زمین شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان با اشاره به روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان اصفهان گفت: از ۱۴۸ هزار و ۴۵۲ متقاضی حائز شرایط فعال در سطح استان، بیش از ۱۲۱ هزار و ۷۰۰ نفر تأیید نهایی شده‌اند.

وی با اشاره به تخصیص پروژه برای افزون بر ۳۲ هزار نفر از متقاضیان، عنوان کرد: تاکنون بیش از ۴۰ هزار نفر واریز وجه بیش از ۴۰ میلیون تومان داشته‌اند.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید