کد خبر:6578
پ

رفع تصرف اراضی ملی شهرستان فریدن به ارزش ۸۰ میلیارد تومان

فرمانده یگان حفاظت اراضی استان اصفهان از اجرای حکم قطعی قضایی برای رفع تصرف اراضی ملی واقع در شهرستان فریدن به مساحت بیش از ۲۱ هزار مترمربع و به ارزش ۸۰۰ میلیارد ریال خبر داد. امیرسعید باقری، فرمانده یگان حفاظت اراضی استان اصفهان اظهار کرد: در روزهای اخیر، یک فقره تعرض به اراضی ملی و […]

فرمانده یگان حفاظت اراضی استان اصفهان از اجرای حکم قطعی قضایی برای رفع تصرف اراضی ملی واقع در شهرستان فریدن به مساحت بیش از ۲۱ هزار مترمربع و به ارزش ۸۰۰ میلیارد ریال خبر داد.

امیرسعید باقری، فرمانده یگان حفاظت اراضی استان اصفهان اظهار کرد: در روزهای اخیر، یک فقره تعرض به اراضی ملی و دولتی در شهرستان فریدن با اجرای حکم قطعی قضائی رفع تصرف و به بیت المال بازگردانده شد.

وی افزود: حکم قضائی قطعی فوق با اقدامات حقوقی معاونت املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان و پیگیری‌های اداره راه و شهرسازی شهرستان فریدن اخذ و به فرماندهی یگان حفاظت اراضی استان ارسال شده بود که بر این اساس با تلاش و همت کارکنان این فرماندهی و پشتیبانی عوامل انتظامی، اجرا و اقدامات لازم بعمل آمد.

باقری بیان کرد: با اجرای این حکم، اراضی ملی در شهرستان فریدن به مساحت ۲۱ هزار و ۲۴۳ مترمربع و به ارزش ۸۰۰ میلیارد ریال، ضمن قلع و قمع مستحدثات، رفع تصرف و از دست متصرفان خارج شد.

فرمانده یگان حفاظت اراضی استان اصفهان خاطرنشان کرد: عوامل یگان حفاظت اراضی استان اصفهان با قاطعیت تمام، مقابل افراد سودجو و فرصت‌طلب ایستاده و دست متجاوزان به اموال عمومی و بیت‌المال را کوتاه می‌کند همچنین به صورت مستمر و شبانه روزی، تحرکات احتمالی در اراضی دولتی و ملی استان را رصد کرده و در صورت مشاهده هر گونه تخلف، موضوع را مورد بررسی و پیگرد قضائی قرار می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه تجاوز به اراضی ملی، تجاوز به حقوق همه مردم به‌ویژه نسل آینده این کشور است، گفت: مردم استان اصفهان پیش از خرید و یا اقدام به ساخت و ساز بنا، از مراجع قانونی ذی‌صلاح استعلام بگیرند، چرا که تجاوز به اراضی ملی ضمن تشکیل پرونده‌های قضائی و تخریب بناهای احداث، آن‌ها را متحمل زیان می‌کند.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید