کد خبر:6365
پ
۱۸۶۹۶۴۱۱_۲۵۹

رضایت از بدهکار مالی به حرمت امام رضا (ع)

در اقدامی خداپسندانه با پادرمیانی جمعی از خادمان بارگاه منور امام رضا علیه السلام شاکی از پنج میلیارد ریال طلب و خسارت مالی خود گذشت کرد.  دبیر کانون‌های خدمت رضوی در آران و بیدگل گفت: این پدر خانواده در دو سال گذشته در کسب و کار خود با بدهی حدود ۲۰ میلیارد ریالی گرفتار شده […]

در اقدامی خداپسندانه با پادرمیانی جمعی از خادمان بارگاه منور امام رضا علیه السلام شاکی از پنج میلیارد ریال طلب و خسارت مالی خود گذشت کرد.

 دبیر کانون‌های خدمت رضوی در آران و بیدگل گفت: این پدر خانواده در دو سال گذشته در کسب و کار خود با بدهی حدود ۲۰ میلیارد ریالی گرفتار شده بودکه با پادرمیانی خادمیاران رضوی در آران و بیدگل شاکی از پنج میلیارد ریال طلب و خسارت مالی خود و اجرای حکم زندان پدربدهکار خانواده گذشت کرد و رضایت داد.

عباس آذرباد افزود: حکم حبس قطعی پدر بدهکار خانواده با رضایت و گذشت شاکی پرونده قبل از اجرای حکم بخشیده شد و پرونده با اقدامات رسمی بسته وبه صلح، سازش و بخشش مالی منجرشد.

آران و بیدگل «شهر نمونه امام رضایی» دارای ۱۶۹ خادمیار رسمی رضوی است که تاکنون فعالیت‌های بسیار شاخصی در حوزه محرومیت زدایی، گره‌گشایی از نیازمندان، تامین جهیزیه، سیسمونی و رضایت طلبکاران مالی با حفظ شأن و منزلت کرامت انسانی احسان جویان انجام داده است.

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید