کد خبر:7687
پ
۱۹۶۳۶۲۰

راه‌اندازی دومین سی‌تی‌اسکن ۳۲ اسلایس استان اصفهان در نایین

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نایین گفت: دومین سی تی اسکن ۳۲ اسلایس استان اصفهان در بیمارستان حشمتیه نایین با بیش از ۲۰ میلیارد تومان، راه‌اندازی شد. امیر عبدالله قاسمی اظهار کرد: دومین سی تی اسکن ۳۲ اسلایس استان اصفهان در بیمارستان حشمتیه نائین با اعتبار بیش از ۲۰ میلیارد تومان به عنوان دستگاهی […]

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نایین گفت: دومین سی تی اسکن ۳۲ اسلایس استان اصفهان در بیمارستان حشمتیه نایین با بیش از ۲۰ میلیارد تومان، راه‌اندازی شد.

امیر عبدالله قاسمی اظهار کرد: دومین سی تی اسکن ۳۲ اسلایس استان اصفهان در بیمارستان حشمتیه نائین با اعتبار بیش از ۲۰ میلیارد تومان به عنوان دستگاهی بسیار پیشرفته با فناوری روز دنیا راه‌اندازی شد.

وی افزود: این دستگاه قابلیت تصویربرداری سی تی اسکن از تمام اعضای بدن را دارد، سی تی اسکن‌های با تزریق نیز با این دستگاه انجام می‌شود و مردم شهرستان را از مراجعه به شهرهای مجاور برای گرفتن عکس سی تی اسکن بی نیاز خواهد کرد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نائین خاطرنشان کرد: با راه اندازی این دستگاه نه تنها به مردم شهرستان نائین خدمات کامل ارائه می‌شود، بلکه شهرستان‌های مجاور و شهرستان‌های شرق استان اصفهان نیز قابلیت مراجعه و دریافت خدمات را از بیمارستان حشمتیه با این دستگاه خواهند داشت.

قاسمی گفت: از ویژگی‌های این دستگاه کیفیت بالاتر نسبت به دستگاه‌های قبلی و میزان اشعه پایین‌تر برای بیمار است.

منبع
ایمنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید