کد خبر:15938
پ
رییس اتاق اصناف ایران:

راه‌اندازی اتاق اصناف خمینی‌شهر ضروری است

رئیس اتاق اصناف ایران گفت: راه‌اندازی اتاق اصناف شهرستان خمینی‌شهر ضروری است و اعتبار آن به زودی تأمین خواهد شد.  مجتبی صفایی بعدازظهر دوشنبه در آئین کلنگ زنی اتاق اصناف خمینی شهر اظهار کرد: ظرفیت حتماً برای شهرستان با توجه به وجود ۲۳ هزار واحد صنفی دارای پروانه و چهار هزار واحد صنفی فاقد پروانه […]

رئیس اتاق اصناف ایران گفت: راه‌اندازی اتاق اصناف شهرستان خمینی‌شهر ضروری است و اعتبار آن به زودی تأمین خواهد شد.

 مجتبی صفایی بعدازظهر دوشنبه در آئین کلنگ زنی اتاق اصناف خمینی شهر اظهار کرد: ظرفیت حتماً برای شهرستان با توجه به وجود ۲۳ هزار واحد صنفی دارای پروانه و چهار هزار واحد صنفی فاقد پروانه در خمینی شهر اجرای این طرح امری ضروری است.

وی با بیان اینکه تخصیص اعتبار برای بهره برداری از اتاق اصناف را در سطح ملی با همکاری نماینده مردم خمینی شهر در مجلس پیگیری خواهیم کرد، ادامه داد: مطالبه ما بهره برداری هر چه سریع‌تر از این پروژه است.

راه‌اندازی اتاق اصناف خمینی‌شهر ضروری است

 

رئیس اتاق اصناف ایران با اشاره به اقدامات رئیس جمهور شهید نیز گفت: وی بر خلاف خیلی‌ها به صورت میدانی پیگیر تحقق امور بود.

وی اجرای ماده ۲ قانون کسب و کار را از مهمترین اقدامات شهید رئیسی در حوزه اصناف اعلام کرد و افزود: همواره در خصوص اصناف همواره نظرسنجی از اصناف انجام می‌شد و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.

صفایی گفت: حضور فیزیکی رئیس جمهور در بین مردم می‌تواند پیوند مردم و حکومت را به دنبال دارد.

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید