کد خبر:8010
پ
۴۸۲۶۱۹۱

رالی خودروهای کلاسیک در اصفهان برگزار شد

سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان از برگزاری رالی خودروهای کلاسیک در استان اصفهان خبر داد.  حمیدرضا محققیان اظهار داشت: خوشبختانه با توجه به هماهنگی‌های انجام شده و به همت کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی استان اصفهان، رالی خودروهای کلاسیک روز جمعه و با حضور بیش از ۳۰ خودروی کلاسیک و تعدادی موتورسیکلت سنگین […]

سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان از برگزاری رالی خودروهای کلاسیک در استان اصفهان خبر داد.

 حمیدرضا محققیان اظهار داشت: خوشبختانه با توجه به هماهنگی‌های انجام شده و به همت کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی استان اصفهان، رالی خودروهای کلاسیک روز جمعه و با حضور بیش از ۳۰ خودروی کلاسیک و تعدادی موتورسیکلت سنگین کلاسیک و همچنین موتورهای چهارچرخ کلاسیک مربوط به دهه پنجاه تا دهه نود میلادی در استان اصفهان برگزار شد.

سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان افزود: رالی خودروهای کلاسیک استان اصفهان به‌صورت خانوادگی از شهر اصفهان به سمت کویر ورزنه در محور شرق استان اصفهان و در امتداد مسیر زاینده‌رود به سمت تالاب گاوخونی و در مسیری به مسافت بیش از ۲۷۰ کیلومتر برگزار شد.

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید