کد خبر:7028
پ
۱۴۰۱۰۸۲۲۰۰۰۴۶۹_Test_PhotoN

رئیس کل دادگستری اصفهان: دستگاه قضائی از تولید و اشتغال حمایت می‌کند

رئیس کل دادگستری اصفهان گفت: دستگاه قضائی از تولید و اشتغال از طریق ستاد پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی قوه قضائیه در استان اصفهان حمایت می‌کند.  حجت‌الاسلام اسداله جعفری، رئیس کل دادگستری و رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی استان اصفهان در بازدید از یکی از واحد‌های صنعتی در شهرک صنعتی جی اظهارداشت: مدیران و کارکنان مجموعه […]

رئیس کل دادگستری اصفهان گفت: دستگاه قضائی از تولید و اشتغال از طریق ستاد پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی قوه قضائیه در استان اصفهان حمایت می‌کند.

 حجت‌الاسلام اسداله جعفری، رئیس کل دادگستری و رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی استان اصفهان در بازدید از یکی از واحد‌های صنعتی در شهرک صنعتی جی اظهارداشت: مدیران و کارکنان مجموعه تولیدی صنعتی چدن‌ با دانش، تلاش و کار جهادی در چهار دهه گذشته، به‌رغم وجود تحریم‌های ناعادلانه توانستند نقش به‌سزایی در چرخه تولید کشور ایفا کرده و محصولات تولیدی خود را در بازار‌های داخلی و بین‌المللی عرضه کنند.

وی بر حمایت دستگاه قضائی از تولید و اشتغال از طریق ستاد پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی قوه قضائیه در استان اصفهان تاکید کرد و گفت: با هماهنگی هایی که بین ستاد اقتصاد مقاومتی با ستاد تسهیل استانداری وجود دارد گزارش های واصله از واحدهای تولیدی در دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی بررسی، سپس استعلامات لازم در این خصوص اخذ می‌شود، پس از آن نشستی با مدیران واحد تولیدی و در صورت نیاز مسؤولان ادارات یا بانک‌های مرتبط برگزار و در نهایت مصوباتی برای رفع موانع تولید در آن واحد تولیدی تصویب می‌شود.

جعفری خاطرنشان کرد: تلاش ستاد اقتصاد مقاومتی معطوف تصویب مصوباتی است که قابلیت عملی شدن دارد و دبیرخانه ستاد نیز تا اجرای کامل این مصوبات، پیگیری‌های مستمر به‌عمل می‌آورد.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید