کد خبر:1574
پ
۱۹۰۴۲۸۲
تماس ۱۰ هزار شهروند اصفهانی با سامانه ۱۳۷ در هفته گذشته

رئیس مرکز ارتباطات مردمی شهرداری اصفهان گفت: طی هفته گذشته شهروندان اصفهانی حدود ۱۰ هزار تماس تلفنی با مرکز ۱۳۷ برقرار کردند.

محمد قاسمی اظهار کرد: طی هفته گذشته، حدود ۱۰ هزار تماس از سوی شهروندان اصفهان با مرکز ارتباطات مردمی ۱۳۷ شهرداری اصفهان برقرار شده است. وی با بیان اینکه روزانه حدود ۱۶۰۰ تماس برقرار می‌شود و در روزهای تعطیل این آمار کاهش پیدا می‌کند، افزود: درخواست‌های شهروندان به مناطق ارجاع می‌شود و در بخش بازخورد […]

محمد قاسمی اظهار کرد: طی هفته گذشته، حدود ۱۰ هزار تماس از سوی شهروندان اصفهان با مرکز ارتباطات مردمی ۱۳۷ شهرداری اصفهان برقرار شده است.

وی با بیان اینکه روزانه حدود ۱۶۰۰ تماس برقرار می‌شود و در روزهای تعطیل این آمار کاهش پیدا می‌کند، افزود: درخواست‌های شهروندان به مناطق ارجاع می‌شود و در بخش بازخورد مرکز، موضوع رصد و تا زمان رفع مشکل پیگیری‌های لازم انجام می‌شود و نتیجه آن به اطلاع شهروند تماس‌گیرنده برسد.

رئیس مرکز ارتباطات مردمی شهرداری اصفهان تصریح کرد: در فصل تابستان یکی از مواردی که شاهد افزایش آن هستیم، معضل کارتن‌خوابی است که در محدوده منطقه ۱۴ شهرداری به‌ویژه محله‌های ارزنان و حصه بیشترین آمار را داشته است و تماس‌های زیادی در این مورد داشتیم.

وی افزود: برای رفع معضل کارتن‌خوابی علاوه بر اقدامات شهرداری، همکاری سازمان بهزیستی و نیروی انتظامی ضروری است.

منبع
ایمنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید