کد خبر:6482
پ
۴۷۷۵۵۶۱
درخشش سرخپوشان سابق؛

دو بازیکن سپاهان بیشتر از کل تیم پرسپولیس گل زده‌اند!

بازیکنان تیم سابق تیم فوتبال پرسپولیس که اکنون در تیم سپاهان حضور دارند، یکی از بهترین فصل های خود را در لیگ برتر ایران تجربه می کنند.  تیم فوتبال سپاهان روز گذشته (سه شنبه ۲۸ آذر) در تهران میهمان تیم هوادار بود و شاگردان مورایس موفق شدند با نتیجه ۵ بر صفر میزبان خود را […]

بازیکنان تیم سابق تیم فوتبال پرسپولیس که اکنون در تیم سپاهان حضور دارند، یکی از بهترین فصل های خود را در لیگ برتر ایران تجربه می کنند.

 تیم فوتبال سپاهان روز گذشته (سه شنبه ۲۸ آذر) در تهران میهمان تیم هوادار بود و شاگردان مورایس موفق شدند با نتیجه ۵ بر صفر میزبان خود را درهم بکوبند. در این بازی، شهریار مغانلو (دو گل)، رامین رضائیان، کاوه رضایی و رضا اسدی هر کدام یک گل به ثمر رساندند. پس از این دیدار، تیم‌های پرسپولیس و استقلال خوزستان در ورزشگاه غدیر اهواز رو در روی هم قرار گرفتند که در ادامه نتایج ضعیف پرسپولیس، شاگردان گل محمدی با نتیجه دو بر دو مقابل قعرنشین جدول متوقف شدند.

سپاهان در این فصل شهریار مغانلو، رامین رضائیان، فرشاد احمدزاده، عیسی آل کثیر و رضا اسدی را در ترکیب خود دارد؛ هر ۵ بازیکن نام برده شده سابقه حضور در تیم پرسپولیس را در کارنامه خود دارد و هر کدام بنا به دلایلی از جمع سرخ‌پوشان جدا شدند.

پرسپولیس با گذشت ۱۳ هفته از مسابقات لیگ برتر، تنها ۱۵ گل توانسته به حریفان خود بزند که آمار بسیار ضعیفی برای این تیم پر هوادار محسوب می‌شود. ۵ بازیکن سابق پرسپولیس که پیراهن سپاهان را بر تن دارند، روی هم رفته ۲۲ گل در فصل بیست و سوم تاکنون به ثمر رسانده‌اند که این آمار از کل تیم پرسپولیس بیشتر است.

شهریار مغانلو و رضا اسدی دو بازیکن سابق پرسپولیس هر کدام ۸ گل برای سپاهان به ثمر رسانده اند که مجموع گل های آنها بیشتر از کل گل هایی است که پرسپولیس تا این هفته به ثمر رسانده است.

در فصلی که پرسپولیس با کمبود مهاجم رنج می‌برد، یحیی گل محمدی پس از پایان هفته دوم تصمیم عجیبی گرفت و با جدایی قرضی مهدی عبدی به تیم تراکتور موافقت کرد. عبدی اکنون با ۵ گل زده بهترین گلزن تیمش محسوب می‌شود و در دیدار برابر پیکان در هفته سیزدهم با اینکه از دقیقه ۶۷ وارد زمین شد اما توانست هر دو گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر برساند.

نبود مهاجم و عدم برنامه در گلزنی در بازی‌های این فصل پرسپولیس کاملاً مشهود است و اگر این تیم در نیم فصل تقویت نشود، در نیم فصل دوم و در رقابت با مدعیان قهرمانی کاملاً عقب خواهد افتاد.

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید