کد خبر:5730
پ
۴۷۵۳۷۱۳
هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا؛

دوئل مدافع سپاهان با ستاره ۱۹ ساله عراقی

میلاد زکی‌پور مدافع تیم فوتبال سپاهان در دیدار برابر نیروی هوایی کار سختی مقابل وینگر عراقی و جوان این تیم خواهد داشت. تیم فوتبال سپاهان در هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۳ شامگاه دوشنبه ۶ آذر باید رو در روی تیم نیروی هوایی عراق قرار بگیرد. دیدار رفت دو تیم در شهر اربیل […]

میلاد زکی‌پور مدافع تیم فوتبال سپاهان در دیدار برابر نیروی هوایی کار سختی مقابل وینگر عراقی و جوان این تیم خواهد داشت.

تیم فوتبال سپاهان در هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۳ شامگاه دوشنبه ۶ آذر باید رو در روی تیم نیروی هوایی عراق قرار بگیرد. دیدار رفت دو تیم در شهر اربیل با نتیجه تساوی دو بر دو به پایان رسید و با توجه به حساسیت جدول گروه C هر دو تیم محکوم به پیروزی در این بازی هستند تا صعود خود به مرحله حذفی را قطعی کنند.

«علی جاسم» وینگر راست تیم نیروی هوایی یکی از ستاره‌های نماینده عراق محسوب می‌شود. این بازیکن که تنها ۱۹ سال سن دارد در ۴ دیدار گذشته برای تیمش توانسته ۴ گل به ثمر برساند و میانگین یک گل در هر بازی را از خود به ثبت رسانده است.او ۱۸۲ سانتی متر قد دارد و به طور متوسط در هر بازی ۲ بار به سمت دروازه حریفان اقدام به شوت زنی کرده و حداقل یک شوت او در چارچوب دروازه بوده است.

میلاد زکی پور که در اکثر دیدارهای سپاهان در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا در سمت چپ خط دفاعی زردپوشان بازی کرده است به احتمال زیاد در این بازی هم از ابتدا در ترکیب قرار خواهد گرفت و باید وینگر عراقی و جوان نیروی هوایی را مهار کند.

این دیدار در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود.

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید