کد خبر:6118
پ
۳۹۸۰۷۷۷
رییس سازمان صداوسیما:

درب صداوسیما بر روی همه سلبریتی‌ها باز است

رییس سازمان صداوسیما گفت: درب صداوسیما بر روی همه سلبریتی ها باز است. پیمان جبلی در حاشیه سفر به کاشان برای حضور در هفتمین جشنواره تلویزیونی مستند که در تالار شهر شهرداری کاشان برگزار شد اظهار داشت: صداوسیما از تمام ظرفیت‌های موجود برای ایجاد شور و نشاط اجتماعی استفاده می‌کند. وی با اشاره به اینکه […]

رییس سازمان صداوسیما گفت: درب صداوسیما بر روی همه سلبریتی ها باز است.

پیمان جبلی در حاشیه سفر به کاشان برای حضور در هفتمین جشنواره تلویزیونی مستند که در تالار شهر شهرداری کاشان برگزار شد اظهار داشت: صداوسیما از تمام ظرفیت‌های موجود برای ایجاد شور و نشاط اجتماعی استفاده می‌کند.

وی با اشاره به اینکه درب‌های سازمان صداوسیما بر روی همه سلبریتی ها باز است، ابراز داشت: البته این نکته را هم باید درنظر داشت که سلبریتی ها در راستای منافع مردم و کشور باشند.

رئیس سازمان صداوسیما تاکید کرد: سلبریتی ها باید در غم و شادی همراه مردم باشند و حتماً می‌توان از ظرفیت آنها در رویدادهای اجتماعی هم استفاده کرد چراکه هم افزایی چهره‌ها می‌تواند اتفاقات خوبی را برای مردم و کشور و رسانه صداوسیما رقم بزند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود انتقاد برخی نسبت به پخش موسیقی مبتذل در صداوسیما را به حق ندانست و تصریح کرد: همه دستگاه‌های متولی فرهنگی باید در این حوزه وظایف خود را انجام دهند.

جبلی با بیان اینکه در سازمان صداوسیما سعی می‌کنیم که از تولیدات فاخر در حوزه موسیقی استفاده کنیم، گفت: بر این مبنا و با توجه به ضرورت این موضوع دفتر شعر و موسیقی سازمان صداوسیما تبدیل به مرکز شده است.

وی با اشاره به رونمایی از یک قطعه جدید از ارکستر سمفونی صداوسیما گفت: با توجه به ظرفیت‌های این ارکستر امیدواریم به زودی شاهد رونمایی از آثار دیگری هم باشیم.

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید