کد خبر:2932
پ
سردار+محمدرضا+هاشمی+فر+-+جانشین+فرمانده+انتظامی+استان+اصفهان

خودروی ۶۰ میلیاردی قاچاق در اصفهان توقیف شد

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف یک دستگاه خودروی پرادو قاچاق به ارزش ۶۰ میلیارد ریال در عملیات مأموران پلیس امنیت اقتصادی این فرماندهی خبر داد. سردار محمدرضا هاشمی فر اظهار داشت: مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان حین کنترل و سرکشی بر پارکینگ‌های سطح […]

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف یک دستگاه خودروی پرادو قاچاق به ارزش ۶۰ میلیارد ریال در عملیات مأموران پلیس امنیت اقتصادی این فرماندهی خبر داد.

سردار محمدرضا هاشمی فر اظهار داشت: مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان حین کنترل و سرکشی بر پارکینگ‌های سطح شهر اصفهان به وجود یک دستگاه خودروی پرادو که در آنجا پارک بود مشکوک و موضوع را تحت بررسی قرار دادند.

وی افزود: پس از استعلام‌های صورت گرفته از کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی مشخص شد خودروی مذکور فاقد اصالت و قاچاق بوده و پلاک آن نیز سند نمره شده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه کارشناسان مربوطه ارزش خودروی مذکور را ۶۰ میلیارد ریال اعلام کردند اظهار داشت: پس از تأیید قاچاق بودن خودرو، مأموران نسبت به توقیف آن اقدام و مالک اصلی خودرو را نیز دستگیر کردند که در این خصوص پرونده تشکیل و موضوع برای رسیدگی قانونی به مرجع قضائی ارجاع داده شده است.

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید