کد خبر:15701
پ

خطیب جمعه اصفهان: فضای انتخابات نباید موجب دو قطبی شدن کشور شود

امام جمعه موقت اصفهان با تاکید بر دوری از ایجاد فضای دوقطبی در کشور ناشی از برگزاری انتخابات گفت: انتخاب نامزد اصلح نباید موجب رنجیدگی خاطر و تخریب گزینه‌های ریاست جمهوری شود.  آیت‌الله سیدابوالحسن مهدوی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اصفهان افزود: ما با ایجاد فضای دوقطبی در کشور مخالفیم و معتقدیم رابطه بین […]

امام جمعه موقت اصفهان با تاکید بر دوری از ایجاد فضای دوقطبی در کشور ناشی از برگزاری انتخابات گفت: انتخاب نامزد اصلح نباید موجب رنجیدگی خاطر و تخریب گزینه‌های ریاست جمهوری شود.

 آیت‌الله سیدابوالحسن مهدوی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اصفهان افزود: ما با ایجاد فضای دوقطبی در کشور مخالفیم و معتقدیم رابطه بین کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری باید رقابت توام با رفاقت‌ باشد.
وی با اشاره به مایوس شدن دشمنان ناظر به حضور حداکثری مردم‌ در صحنه انتخابات گفت: مشارکت حداکثری مردم ایران موجب قوی‌شدن کشور و از بین رفتن نقشه‌های شوم دشمنان می‌شود.

خطیب جمعه اصفهان تاکید کرد: انتظار داریم در روز برگزاری انتخابات ریاست جمهوری حماسه تشییع پیکر شهدای خدمت با حماسه مشارکت مردم در صحنه تکمیل شود.

وی بیان کرد: اولویت ما در انتخابات ریاست جمهوری ابتدا مشارکت حداکثری و سپس انتخاب فرد اصلح است.

آیت‌الله مهدوی همچنین با اشاره به فرارسیدن هفته قوه‌ قضاییه اظهار داشت: عملکرد دستگاه قضائی در اصفهان بسیار ارزشمند و موجب امیدافزایی است زیرا بسیاری از پرونده‌های قدیمی قضائی استان بررسی و مختومه شده است.

چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هشتم تیر جاری در کشور برگزار می‌شود.

منبع
ایرنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید