کد خبر:6430
پ
۱۴۰۲۰۹۲۰۰۰۰۶۷۳_Test_PhotoN

خروج کامیونت از جاده، محموله میلیاردی کالای قاچاق را لو داد

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف محموله ۵۰ میلیارد ریالی انواع قطعات یخچال و فریزر قاچاق در شهرستان شاهین شهر و میمه خبر داد. محمدرضا هاشمی‌فر، جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: در پی خروج از جاده یک دستگاه کامیونت ایسوزو در یکی از محورهای مواصلاتی بخش میمه در شهرستان شاهین شهر، مأموران […]

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف محموله ۵۰ میلیارد ریالی انواع قطعات یخچال و فریزر قاچاق در شهرستان شاهین شهر و میمه خبر داد.

محمدرضا هاشمی‌فر، جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: در پی خروج از جاده یک دستگاه کامیونت ایسوزو در یکی از محورهای مواصلاتی بخش میمه در شهرستان شاهین شهر، مأموران پلیس به محل اعزام که پس از امدادرسانی به خودروی مذکور مشخص شد راننده فاقد بارنامه است.

وی افزود: پس از هماهنگی قضائی و در بازرسی از قسمت بار کامیون مذکور تعداد ۶۰۰ قلم قطعات مربوط به یخچال فریزر، شامل کپسول گاز یخچال، کمپرسور، دستگاه وکیوم و فیلتر یخچال به همراه ۱۰۹ بسته کاغذ خام عکاسی که همگی فاقد مدارک قانونی و گمرکی بودند کشف شد.

 هاشمی‌فر با بیان اینکه اقلام کشف شده به سازمان املاک تملیکی استان تحویل داده شد، خاطرنشان کرد: ارزش این اقلام ۵۰ میلیارد ریال برآورد شده است که در این رابطه فرد متخلف به همراه پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به عزم جدی پلیس در مقابله با پدیده شوم قاچاق کالا به عنوان یکی از عوامل اصلی اخلال در تولید داخلی و نظام اقتصادی کشور از شهروندان خواست اخبار خود را در این خصوص با تماس ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید