کد خبر:6433
پ
۴۷۸۲۰۸۰

حضور تیم بدمینتون سپاهان در لیگ دسته یک

مدیر تیم بدمینتون سپاهان گفت: تیم بدمینتون سپاهان بعد از چند سال تعطیلی با حمایت باشگاه سپاهان در لیگ دسته یک شرکت می‌کند. علیرضا کمالیان صبح سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تیم بدمینتون سپاهان بعد از چند سال تعطیلی با حمایت باشگاه سپاهان در لیگ دسته یک شرکت می‌کند. وی با بیان اینکه […]

مدیر تیم بدمینتون سپاهان گفت: تیم بدمینتون سپاهان بعد از چند سال تعطیلی با حمایت باشگاه سپاهان در لیگ دسته یک شرکت می‌کند.

علیرضا کمالیان صبح سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تیم بدمینتون سپاهان بعد از چند سال تعطیلی با حمایت باشگاه سپاهان در لیگ دسته یک شرکت می‌کند.

وی با بیان اینکه تیم بدمینتون سپاهان از اردیبهشت ماه تمرینات با بازیکنان بومی و غیربومی زیر نظر رحیمی آغاز کرده است، گفت: از فردا تا اول دی ماه نخستین مرحله لیگ دسته یک بدمینتون برگزار می‌شود که تیم بدمینتون سپاهان در این رقابت‌ها حاضر خواهد شد.

مدیر تیم بدمینتون سپاهان اضافه کرد: ۵ بازیکن اصفهانی و ۳ بازیکن غیربومی تیم بدمینتون سپاهان را تشکیل می‌دهند و روند آماده‌سازی تیم عالی بوده است.

وی ضمن قدردانی از پشتیبانی و حمایت باشگاه سپاهان گف: حمایت خیلی خوبی از تیم بدمینتون انجام شده است و امیدواریم از دسته یک صعود کرده و به لیگ برتر برسیم.

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید