کد خبر:6687
پ
۴۷۹۰۶۶۶

جانشینان ۳ بازیکن اخراجی سپاهان در دیدار برابر گل گهر مشخص شدند

سرمربی تیم فوتبال سپاهان برای جایگزینی ۳ بازیکن اخراجی خود در دیدار برابر گل گهر به مشکل نخواهد خورد.  تیم فوتبال سپاهان روز گذشته یکشنبه ۳ دی و در هفته چهاردهم لیگ برتر در حالی رو در روی آلومینیوم اراک قرار گرفت که شاگردان ژوزه مورایس این بازی را با نتیجه یک بر صفر به […]

سرمربی تیم فوتبال سپاهان برای جایگزینی ۳ بازیکن اخراجی خود در دیدار برابر گل گهر به مشکل نخواهد خورد.

 تیم فوتبال سپاهان روز گذشته یکشنبه ۳ دی و در هفته چهاردهم لیگ برتر در حالی رو در روی آلومینیوم اراک قرار گرفت که شاگردان ژوزه مورایس این بازی را با نتیجه یک بر صفر به حریف خود واگذار کردند تا دومین شکست این فصل خود را در خانه متهمل شوند.

در این بازی رضا اسدی، برایان دابو و محمد کریمی به ترتیب در دقایق ۸۶، ۸۷ و ۴+۹۰ با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شدند تا دیدار حساس و معوقه از هفته ششم این تیم برابر گل گهر سیرجان که روز پنج‌شنبه ۷ دی برگزار خواهد شد را از دست دهند.

ژوزه مورایس که برای صدرنشینی در پایان نیم فصل اول لیگ برتر نیاز به کسب هر ۶ امتیاز از دو بازی باقی مانده خود دارد، برای دیدار با گل گهر با کمبود بازیکن مواجه نیست و می‌تواند از عیسی آل کثیر به جای رضا اسدی در خط حمله، امید نورافکن که به تازگی در لیست سپاهان برای دیدارهای لیگ برتر قرار گرفته است می‌تواند به جای برایان دابو به میدان برود و محمدجواد حسین نژاد که پس از اخراج در بازی با نیروی هوایی عراق در لیگ قهرمانان آسیا به یک بازیکن نیمکت نشین تبدیل شده در این بازی می‌تواند جانشین محمد کریمی شود.

سپاهان با ۲۷ امتیاز در رده دوم قرار گرفته و با توجه به اینکه یک بازی عقب افتاده نسبت به استقلال تهران دارد، می‌تواند با کسب پیروزی در برابر گل گهر و شمس آذر با ۳۳ امتیاز صدرنشینی را در پایان نیم فصل اول تصاحب کند.

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید