کد خبر:4929
پ
۴۶۸۷۱۵۹
رئیس اداره راه و شهرسازی مبارکه:

تکمیل محور مبارکه- بروجن نیازمند ۲۵۰ میلیارد تومان اعتبار است

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان مبارکه گفت: تکمیل باند دوم محور مبارکه- مجلسی- بروجن نیازمند ۲۵۰ میلیارد تومان اعتبار است تا سراسر مسیر به صورت چهارخطه اجرا شود.  حسین صفری با بیان اینکه در حال حاضر باند دوم محور مبارکه- مجلسی- بروجن در حال احداث است، اظهار داشت: از طول کل محور یعنی حدفاصل […]

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان مبارکه گفت: تکمیل باند دوم محور مبارکه- مجلسی- بروجن نیازمند ۲۵۰ میلیارد تومان اعتبار است تا سراسر مسیر به صورت چهارخطه اجرا شود.

 حسین صفری با بیان اینکه در حال حاضر باند دوم محور مبارکه- مجلسی- بروجن در حال احداث است، اظهار داشت: از طول کل محور یعنی حدفاصل مبارکه تا پایان حوزه استحفاظی استان اصفهان ۱۸ کیلومتر آن طی سال‌های قبل تکمیل و به بهره‌برداری رسید.

صفری افزود: مابقی مسیر بعد از شهر مجلسی تا پایان حوزه استحفاظی استان به طول ۲۳ کیلومتر فرآیند انجام مناقصه و انتخاب پیمانکار انجام شد و عملیات اجرایی این محور در قالب ۲ قرارداد در دست اجرا است.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان مبارکه با بیان اینکه مجموع مبلغ قرارداد این پروژه ۹۸ میلیارد تومان است، گفت: پیگیری‌های لازم برای تأمین اعتبار در حال انجام است و مطابق با پیش بینی‌ها برای اتمام پروژه به ۲۵۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز می‌باشد تا بتوانیم کل مسیر را به صورت چهار خطه به بهره برداری برسانیم.

صفری با اشاره به اینکه شهرستان مبارکه دارای ۳۰۶ کیلومتر راه اصلی، ۱۳۰ کیلومتر راه فرعی و روستایی و ۶۲۰ کیلومتر راه همسنگ است، اظهار داشت: این شهرستان به دلیل قرارگیری فولاد مبارکه، پلی اکریل و سیمان سپاهان یکی از قطب‌های صنعتی کشور بوده و از این رو وضعیت راه‌های شهرستان مبارکه از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی ادامه داد: از جمله محورهای موجود در این شهرستان می‌توان به محور مبارکه بروجن، بخشی از محور اصفهان شهرضا، زیباشهر پیربکران، مبارکه کرکوند، سیمان سپاهان به دیزیچه، دیزیچه به زرین شهر، محور روستایی بخش کرکوند جنوبی و محور روستایی بخش مرکزی شهرستان اشاره کرد.

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید