کد خبر:4922
پ
۱۴۰۱۱۲۲۸۰۰۰۵۲۵_Test_PhotoN

توسعه سامانه‌های هوشمند در پاسگاه‌های پلیس راه استان اصفهان

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان، توسعه سامانه‌های هوشمند در تمامی پاسگاه‌های پلیس راه استان را از مهمترین برنامه‌های خود عنوان کرد.  علی مولوی، رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: استان اصفهان به عنوان شاهراه و چهارراه اصلی کشور محسوب می‌شود و ۹ درصد از راه‌های اصلی کشور مربوط به این […]

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان، توسعه سامانه‌های هوشمند در تمامی پاسگاه‌های پلیس راه استان را از مهمترین برنامه‌های خود عنوان کرد.

 علی مولوی، رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: استان اصفهان به عنوان شاهراه و چهارراه اصلی کشور محسوب می‌شود و ۹ درصد از راه‌های اصلی کشور مربوط به این استان است.

وی افزود: وجود ۱۲ هزار کیلومتر راه مواصلاتی و همسایگی با ۹ استان کشور، وجود جاذبه‌های گردشگری و صنایع مادر و سایر ویژگی‌های منحصر به فرد این استان را از استان‌های دیگر متمایز کرده و می‌طلبد که مدیریت خوب و مقتدری بر راه‌های استان انجام شود.

مولوی آموزش و مهارت افزایی کارکنان، اجرای طرح‌های ویژه در راستای کاهش حوادث جاده‌ای تصادفات فوتی، توسعه سامانه‌های هوشمند در همه پاسگاه‌های پلیس راه‌های استان و همچنین ارتقای فرهنگ ترافیک با استفاده از ظرفیت‌های برون سازمانی و راهوران محله و توجه ویژه به جاده‌های روستایی که سهم زیادی در افزایش تصادفات راه‌های برونشهری دارند را از مهمترین برنامه‌های خود عنوان کرد.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان خاطرنشان کرد: امیدوارم با همکاری و همراهی و همدلی سایر سازمان‌ها و دستگاه‌ها بتوانم از عهده این مسؤولیت به خوبی برآیم و مجموعه اقدامات در این پلیس راه زمینه کسب رضایتمندی مردم که در امتداد رضایت پروردگار است را فراهم آورد.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید