کد خبر:7524
پ
۴۳۶۵۸۶۶_۵۵۰

توزیع ۳۵ قلم لوازم ضروری منزل به مددجویان سمیرمی

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سمیرم گفت: با کمک خیرین و نیک‌اندیشان سمیرمی بیش از ۳۵ قلم لوازم ضروری زندگی به مددجویان سمیرمی اهدا شد. مسلم سلیمانی اظهار کرد: با کمک خیرین و نیک‌ اندیشان سمیرمی بیش از ۳۵ قلم لوازم ضروری زندگی به ارزش چهار میلیارد ریال به مددجویان سمیرمی اهدا شد. […]

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سمیرم گفت: با کمک خیرین و نیک‌اندیشان سمیرمی بیش از ۳۵ قلم لوازم ضروری زندگی به مددجویان سمیرمی اهدا شد.

مسلم سلیمانی اظهار کرد: با کمک خیرین و نیک‌ اندیشان سمیرمی بیش از ۳۵ قلم لوازم ضروری زندگی به ارزش چهار میلیارد ریال به مددجویان سمیرمی اهدا شد.

وی افزود: اهدای لوازم ضروری زندگی به مددجویان با هدف تأمین، بخشی از وسایل مورد نیاز و آسایش آن‌ها انجام می‌شود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سمیرم خاطرنشان کرد: این لوازم ضروری زندگی با کمک و هم‌افزائی خیرین و مراکز نیکوکاری با کمیته امداد تأمین شده بود که با اولویت بندی افراد واجد شرایط بین مددجویان توزیع گردید.

وی عنوان کرد: یخچال، فرش و ماشین لباسشویی اتوماتیک از اقلام اهدایی است و کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم می‌تواند به کمیته امداد رساند تا تعداد افراد بیشتری را از این کمک‌ها برخوردار کند.

سلیمانی در ادامه گفت: نیکوکاران می‌توانند با مراجعه به دفاتر کمیته امداد امام خمینی (ره) و یا مراکز نیکوکاری، کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را برای گره‌گشایی از نیازمندی‌های اقشار کم برخوردار به این نهاد اهدا کنند.

منبع
ایمنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید