کد خبر:2526
پ
Untitled
طی ۲۴ ساعت گذشته انجام شد؛

توزیع ۱۵۰ لیتر مواد شوینده بین موکب‌داران اصفهان در کربلای معلی

رئیس ستاد اربعین شهرداری اصفهان گفت: در ۲۴ ساعت اخیر آبرسانی توسط خودروهای آتش‌نشانی به موکب‌ها به میزان ۳۰ هزار لیتر و توزیع ۷۰ عدد جارو و ۱۵۰ لیتر مواد شوینده بین مواکب اصفهانی حاضر در کربلا و موارد دیگری در راستای خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی انجام شده است. سیدمهدی عسکری در گفت‌وگو با […]

رئیس ستاد اربعین شهرداری اصفهان گفت: در ۲۴ ساعت اخیر آبرسانی توسط خودروهای آتش‌نشانی به موکب‌ها به میزان ۳۰ هزار لیتر و توزیع ۷۰ عدد جارو و ۱۵۰ لیتر مواد شوینده بین مواکب اصفهانی حاضر در کربلا و موارد دیگری در راستای خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی انجام شده است.

سیدمهدی عسکری در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی به کربلای معلی اظهار کرد: آموزش مواکب ایرانی مستقر در خیابان‌های روضتین، شهدا و قزوینی و محل استقرار مواکب اصفهانی در خیابان حر در رابطه با نحوه جمع‌آوری پسماندها، محل و زمان قرار دادن آن برای بارگیری انجام شده است.

وی با اشاره به جمع‌آوری و حمل پسماند به میزان ۸۴ تن در سه شیفت کاری در شبانه‌روز گذشته، افزود: همچنین آبرسانی به وسیله تانکر به مواکب به میزان ۶۵ هزار لیتر نیز انجام شده است.

رئیس ستاد اربعین شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: شست‌وشوی مکانیزه و آب‌پاشی معابر به میزان ۱۶ کیلومتر، خدمت‌رسانی جرثقیل به موکب‌های ایرانی به تعداد ۱۵ مورد و نظافت، رفت‌وروب و جمع‌آوری پسماند به تلاش ۱۲۸ پاکبان در سه شیفت کاری از دیگر فعالیت‌های ستاد در شهر کربلا انجام شده است.

وی ادامه می‌دهد: توزیع کیسه زباله به میزان ۲۰۰ کیلوگرم بین مواکب، آبرسانی توسط خودروهای آتش‌نشانی به موکب‌ها به میزان ۳۰ هزار لیتر و توزیع ۷۰ عدد جارو و ۱۵۰ لیتر مواد شوینده بین مواکب اصفهانی حاضر در کربلا نیز طی ۲۴ ساعت اخیر انجام شده است.

منبع
ایمنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید