کد خبر:6637
پ
۱۸۷۲۴۹۸۵_۱۰۱

تمدید مهلت ارسال آثار به سومین کنگره ملّی شعر حضرت مادر

مهلت ارسال آثار به سومین کنگره ملّی شعر حضرت مادر تا هفتم دیماه تمدید شد. رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با اشاره این اینکه سومین کنگره ملّی شعر حضرت مادر با هدف حمایت از شعر و تأمین محتوای فعالیت‌های فرهنگی و دینی در شهر اصفهان برگزار می‌شود گفت: زن و خیر کثیر از منظر قرآن […]

مهلت ارسال آثار به سومین کنگره ملّی شعر حضرت مادر تا هفتم دیماه تمدید شد.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با اشاره این اینکه سومین کنگره ملّی شعر حضرت مادر با هدف حمایت از شعر و تأمین محتوای فعالیت‌های فرهنگی و دینی در شهر اصفهان برگزار می‌شود گفت: زن و خیر کثیر از منظر قرآن مجید، مادر و مادران ائمه علیهم السلام و بخش ویژه مادر امام زمان (عج) حضرت نرجس خاتون محور‌های این کنگره است.

حجت‌الاسلام عبدالرسول احمدیان افزود: کنگره ملی شعر حضرت مادر در سال ۱۴۰۰ توسط دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان شکل گرفت و در سال نخست ۹۰ شاعر از سراسر کشور در این رویداد شرکت کردند و حدود ۴۰۰ اثر را دریافت کردیم که گزیده آن‌ها سال گذشته به صورت کتاب منتشر شد؛ همچنین سال گذشته حدود ۷۰۰ اثر از ۱۵۰ شاعر به دبیرخانه کنگره رسید که از گزیده این آثار در مراسم اختتامیه کنگره امسال رونمایی خواهد شد.

او  گفت: مراسم اختتامیه هم‌زمان با ولادت حضرت زهرا (س) برگزار خواهد شد و به ۱۰ نفر از برگزیدگان ۴ میلیون تومان اهدا می‌شود.

احمدیان افزود: در این کنگره به صورت ویژه از شاعر آئینی کشور عباس شاه‌زیدی معروف به خروش اصفهانی تجلیل می‌شود.

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید