کد خبر:5795
پ
۱۴۰۰۰۶۰۴۱۱۳۷۱۲۴۰۶۲۳۴۷۷۵۵۴
شهردار اصفهان:

تلاش می‌کنیم شهر را با کیفیت بیشتر نگهداری و برای زندگی بهتر مردم آماده کنیم

شهردار اصفهان گفت: تلاش می‌کنیم شهر را به‌صورت پیوسته بهتر و با کیفیت بیشتر نگهداری کنیم و آنجا که شهر نیاز به توسعه و عمران دارد، تحقق ببخشیم و آن را برای زندگی بهتر مردم آماده کنیم. علی قاسم‌زاده امروز _چهارشنبه هشتم آذر_ در حاشیه آئین افتتاح پروژه‌های عمرانی منطقه ۱۲ شهرداری اصفهان اظهار کرد: […]

شهردار اصفهان گفت: تلاش می‌کنیم شهر را به‌صورت پیوسته بهتر و با کیفیت بیشتر نگهداری کنیم و آنجا که شهر نیاز به توسعه و عمران دارد، تحقق ببخشیم و آن را برای زندگی بهتر مردم آماده کنیم.

علی قاسم‌زاده امروز _چهارشنبه هشتم آذر_ در حاشیه آئین افتتاح پروژه‌های عمرانی منطقه ۱۲ شهرداری اصفهان اظهار کرد: امروز شاهد افتتاح چندین پروژه در منطقه ۱۲ بودیم که مهم‌ترین آن میدان شهید علیخانی و ساماندهی میدان و احداث پارکینگ در این میدان بود و توانست بسیاری از مشکلات ترافیکی منطقه را به‌گواه مردم رفع کند.

وی افزود: با این دو پروژه بسیاری از گره‌های ترافیکی باز شد، سرعت و کیفیت عبور و مرور خوب شد.

شهردار اصفهان با اشاره به افتتاح ورزشگاه چندمنظوره که تقدیم مردم عاشق‌آباد شد، تصریح کرد: کلنگ‌زنی و افتتاح تعدادی خیابان نیز در منطقه ۱۲ انجام شد.

قاسم‌زاده گفت: تلاش می‌کنیم شهر را به‌صورت پیوسته بهتر و با کیفیت بیشتر نگهداری کنیم و آنجا که شهر نیاز به توسعه و عمران دارد، تحقق ببخشیم و آن را برای زندگی بهتر مردم آماده کنیم.

وی با بیان اینکه امسال دومین بار است که برای افتتاح پروژه‌ها به منطقه ۱۲ آمدیم و تا پایان سال نیز افتتاحیه در این منطقه خواهیم داشت، تصریح کرد: محله محوری و توزیع عادلانه خدمات یکی از رویکردهای مدیریت شهری ششم و اولویت آن با محله‌های کم‌برخوردار خواهد بود.

منبع
ایمنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید