کد خبر:4269
پ
۱۶۸۸۴۱۵
بازیکن تیم بسکتبال ذوب‌آهن:

تعویض و جایگزینی، طبیعت ورزش است

بسکتبالیست تیم ذوب‌آهن گفت: این طبیعت ورزش است که یک‌سری از بازیکنان حذف و یک دسته دیگر جایگزین شوند. در تلاش هستیم تا با بازیکنان جدید به هماهنگی لازم دست پیدا کنیم که کار سختی است، اما خوشبختانه کادر و بازیکنان، حرفه‌ای هستند و دستیابی به این هماهنگی زمان زیادی نخواهد برد. بسکتبالیست‌های ذوب‌آهن در […]

بسکتبالیست تیم ذوب‌آهن گفت: این طبیعت ورزش است که یک‌سری از بازیکنان حذف و یک دسته دیگر جایگزین شوند. در تلاش هستیم تا با بازیکنان جدید به هماهنگی لازم دست پیدا کنیم که کار سختی است، اما خوشبختانه کادر و بازیکنان، حرفه‌ای هستند و دستیابی به این هماهنگی زمان زیادی نخواهد برد.

بسکتبالیست‌های ذوب‌آهن در ادامه روند آماده‌سازی برای حضور در لیگ برتر بسکتبال پس از تغییرات در تیم، در نخستین مصاف تدارکاتی خود را به همراه مهران حاتمی، سرمربی جدیدش از سد حریف جنوبی خود گذشتند. این دیدار با نتیجه ۱۰۱ بر ۸۱ و به میزبانی ورزشگاه ملت بود؛ با توافق سرمربیان دو تیم، تا پنج کوارتر ادامه یافت.

علاوه بر سرمربی، بازیکنان مطرحی مانند ارسلان کاظمی، دیگر ذوب‌آهن را همراهی نمی‌کنند و بسکتبالیست‌های دیگری مثل آرن داوودی به جمع گاندوها پیوسته‌اند.

محمدرضا اکبری در خصوص شرایط فعلی تیم، اظهار کرد: سرمربی پیشین، چندین سال برای برند، اسم و رسم ذوب‌آهن زحمت کشید و به نظر من به نتایج خوبی نیز دست پیدا کردند، ولی در دنیای ورزش حرفه‌ای ممکن است هر سال مربی یا بازیکن تعویض شوند.

او ادامه داد: سرمربی فعلی از مربیان خیلی خوب و با رزومه بسیار قوی است. از روزی که تمرینات خود را با این سرمربی آغاز کرده‌ایم، تمرینات منظم و پرفشاری داریم که نوید روزهای خوب را به ما می‌دهد. ان‌شاءالله امسال لیگ بسیار خوبی را پیش رو خواهیم داشت.

این بسکتبالیست سبزپوشان درباره ترکیب امسال تیم گفت: این  طبیعت ورزش است که یک‌سری از بازیکنان حذف و یک دسته دیگر جایگزین شوند. در تلاش هستیم که با بازیکنان جدید به هماهنگی لازم دست پیدا کنیم؛ کار سختی است، اما خوشبختانه کادر و بازیکنان، حرفه‌ای هستند و دستیابی به این هماهنگی زمان زیادی نخواهد برد.

اکبری با اشاره به آمادگی تیم برای رقابت با حریفان، اظهار کرد: ما در زمان خوب و مناسبی تمرینات خود را آغاز کردیم و مطمئنا طبق برنامه‌ریزی انجام شده، برای شروع لیگ به آمادگی نسبی لازم خواهیم رسید. لازم به ذکر است که امسال هیچ بازی راحت و آسانی نداریم و همه تیم‌های حاضر در لیگ خوب و اکثر آن‌ها در حال جذب بازیکنان خارجی خوبی هستند.

او ادامه داد: با پیش‌بینی‌های انجام شده، امسال شاهد یکی از باکیفیت‌ترین لیگ‌ها خواهیم بود، چرا که علاوه بر بازیکنان خارجی، بازیکنان ایرانی در یک تیم متمرکز نشده‌اند و در اکثر تیم‌ها پخش شده‌اند. لیگ سنگینی پیش رو داریم، ولی خوب تمرین خواهیم کرد که بهترین نتایج را برای ذوب‌آهن ثبت کنیم.

این بازیکن ذوب‌آهن درباره شرایط بسکتبال استان و اصفهانی بودن رئیس فدراسیون گفت: قاعدتا درآن مقام نمی‌توان برای شهری که در آن متولد شده‌ایم، کار و اقدامات بیشتری انجام داد، ولی به نظر من با رئیس هیئت جدید و اسپانسرهای خوب، اتفاقات خوبی برای بسکتبال اصفهان در حال رخ دادن است و نتایجی که توسط تیم‌های پایه اصفهان به ثبت رسیده، نشان‌دهنده این است که می‌توان به آینده بسکتبال اصفهان امیدوار بود.

منبع
ایسنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید