کد خبر:15813
پ

تشدید کنترل ناوگان مسافربری عمومی در اصفهان

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گفت: کنترل ناوگان مسافربری عمومی در فصل تابستان تشدید می‌شود. رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گفت: ناوگان مسافربری عمومی شامل اتوبوس‌های بین شهری و سرویس‌های داخل استانی و سرویس‌های کارخانجات، کارگاه‌ها و شهرک‌های صنعتی به دلیل حمل مسافر به صورت گروهی و با تعداد بالا، از اهمیت ویژه‌ای […]

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گفت: کنترل ناوگان مسافربری عمومی در فصل تابستان تشدید می‌شود.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گفت: ناوگان مسافربری عمومی شامل اتوبوس‌های بین شهری و سرویس‌های داخل استانی و سرویس‌های کارخانجات، کارگاه‌ها و شهرک‌های صنعتی به دلیل حمل مسافر به صورت گروهی و با تعداد بالا، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، و نظارت سنگین و دقیق بر روی این گروه بسیار مهم و ضروری است.

سرهنگ علی مولوی افزود: در راستای افزایش تردد ناوگان مسافربری عمومی در تابستان امسال طرح تشدید کنترل ناوگان مسافربری عمومی مصوب و به اجرا گذاشته شده است.

وی گفت: در این طرح کنترل وسایل نقلیه مسافربری عمومی، در مقابل پاسگاه‌های پلیس راه، پایانه‌های مسافربری با استفاده از ماموران نامحسوس، گشت نامحسوس و دوربین‌های کنترل تخلفات انجام می‌شود.

رئیس پلیس راه اصفهان با بیان اینکه در این طرح رانندگانی که تخلف کنند، شناسایی شده و مطابق قوانین اعمال قانون خواهند شد، گفت: مسافران درون ناوگان اتوبوس‌های مسافربری می‌توانند با استفاده از شماره تلفن ۱۱۰ و یا سامانه پیامکی ۱۱۰۱۲۰ از طریق ارسال شماره پلاک وسیله نقلیه و گزارش کیفیت رانندگی راننده وسیله نقلیه مورد نظر، به ما در راستای شناسایی رانندگان قانونمند کمک کنند.

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید