کد خبر:3330
پ
۱۹۱۸۷۸۹

تجدید بیعت با آرمان‌های شهدای منطقه ۱۳ اصفهان در آستانه هفته دفاع مقدس

مدیر، معاونان و مسئولان منطقه ۱۳ شهرداری اصفهان در آستانه سالروز گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور در گلزار شهدای دستگرد، ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های شهدا، از پروژه عمرانی کف‌سازی گلزار شهدا بازدید کردند.  جواد کشانی، مدیر منطقه ۱۳ شهرداری اصفهان در جمع اعضای پایگاه بسیج این منطقه و اعضای هیئت امنای گلزار شهدای […]

مدیر، معاونان و مسئولان منطقه ۱۳ شهرداری اصفهان در آستانه سالروز گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور در گلزار شهدای دستگرد، ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های شهدا، از پروژه عمرانی کف‌سازی گلزار شهدا بازدید کردند.

 جواد کشانی، مدیر منطقه ۱۳ شهرداری اصفهان در جمع اعضای پایگاه بسیج این منطقه و اعضای هیئت امنای گلزار شهدای دستگرد، ضمن تاکید بر حفظ و تکریم جایگاه شهدای گرانقدر هشت سال دفاع مقدس گفت: در تلاش هستیم تا مکانی مناسب و در خور شأن این بزرگواران و خانواده‌های معزز آن‌ها فراهم آوریم.

 

تجدید بیعت با آرمان‌های شهدای منطقه ۱۳ اصفهان در آستانه هفته دفاع مقدس

 

وی خاطرنشان کرد: در همین اساس از اواخر سال گذشته پروژه‌هایی را در گلزار شهدای دستگرد از قبیل ساماندهی و تکمیل سیستم روشنایی و احیای آب‌نما را به اتمام رساندیم و امسال نیز پروژه کف‌سازی این مکان مقدس در حال اجرا داریم که با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال در مراحل پایانی است و به‌زودی به بهره‌برداری خواهد رسید.

منبع
ایمنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید