کد خبر:16602
پ
در سه ماه ابتدای امسال؛

بیش از ۷۲۰۰ فقره انشعاب آب و فاضلاب در استان اصفهان نصب شد

مدیر عامل آبفای استان اصفهان گفت: در سه ماه نخست سال جاری بیش از ۷۲۰۰ فقره انشعاب آب و فاضلاب جدید در شهرها و روستاهای استان نصب شد. حسین اکبریان با بیان اینکه نصب انشعابات آب و فاضلاب نشان دهنده توسعه شهرها و روستاها است، اظهار داشت: تا کنون در حدود یک میلیون و ۲۲۲ […]

مدیر عامل آبفای استان اصفهان گفت: در سه ماه نخست سال جاری بیش از ۷۲۰۰ فقره انشعاب آب و فاضلاب جدید در شهرها و روستاهای استان نصب شد.

حسین اکبریان با بیان اینکه نصب انشعابات آب و فاضلاب نشان دهنده توسعه شهرها و روستاها است، اظهار داشت: تا کنون در حدود یک میلیون و ۲۲۲ هزار فقره انشعاب آب و بیش از ۵۸۰ هزار فقره انشعاب فاضلاب در استان اصفهان نصب شده است.

وی در خصوص بیشترین آمار نصب انشعاب در استان ادامه داد: در سه ماهه نخست سال جاری، در کلان شهر اصفهان یک هزار و ۳۲۷ فقره و در شهرستان‌ها به ترتیب خمینی شهر یک هزار و ۱۸، لنجان ۶۴۰ و نجف آباد با ۵۸۳ فقره نصب انشعاب آب و فاضلاب بیشترین آمار را داشتند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان درخواست انشعاب را یکی از خدمات بیست و سه گانه غیر حضوری سامانه ۱۵۲۲ شرکت آبفای استان اصفهان عنوان کرد و گفت: بسته به شرایط منطقه، فرآیند ثبت درخواست تا نصب انشعاب ۲ تا سه هفته به طول می‌انجامد که این فرآیند شامل ثبت درخواست، بازدید ارزیاب، محاسبه هزینه، پرداخت مبلغ توسط مشترک و در نهایت نصب انشعاب است.

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید