کد خبر:16556
پ

بیش از ۱۴ میلیون تُن کالا در استان اصفهان جابه‌جا شد

رییس اداره حمل و نقل کالای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اصفهان گفت: ۱۴ میلیون و ۴۰۲ هزار تُن کالا در سه ماه ابتدایی سالجاری از این استان جابه‌جا شد. محسن مقدسی روز شنبه از افزایش ۵.۴ درصد جابه‌جایی کالا در استان اصفهان نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و […]

رییس اداره حمل و نقل کالای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اصفهان گفت: ۱۴ میلیون و ۴۰۲ هزار تُن کالا در سه ماه ابتدایی سالجاری از این استان جابه‌جا شد.

محسن مقدسی روز شنبه از افزایش ۵.۴ درصد جابه‌جایی کالا در استان اصفهان نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: در مدت یاد شده ۱۴ میلیون و ۴۰۲ هزار تُن کالا از استان به مقاصد مختلف منتقل شده در حالی‌ که در سه ماهه ابتدایی سال گذشته این رقم ۱۳ میلیون و ۶۵۸ هزار تُن بوده است.

وی عمده کالاهای جابه‌جا شده را کالای فلزی، ترکیبات نفتی و شیمیایی، ساختمانی، سیمان، معدنی، مواد غذایی، محصولات کشاورزی، پوشاک و منسوجات برشمرد.

رییس اداره حمل و نقل کالای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای اصفهان با اشاره به اینکه در مدت یاد شده بیش از ۸۵۷ هزار و ۹۹ بارنامه نیز در استان صادر شده است، تصریح کرد: در مدت مشابه سال ۱۴۰۲ ۸۱۴ هزار و ۶۴۳ بارنامه در استان صادر شده بود که امسال بیش از ۵.۲ درصد رشد نشان می‌دهد.

وی گفت: سه میلیون و ۶۳ هزار تُن کالا در شهرستان اصفهان،۲ میلیون و ۸۷۵ هزار تُن در مبارکه، ۲ میلیون و ۴۴۰ هزار تُن در شاهین‌ شهر و میمه، یک میلیون و ۳۶ هزار تُن در برُخوار، ۶۴۳ هزار تُن در خمینی شهر، ۶۰۹ هزار تُن در فلاورجان، ۵۹۸ هزار تُن در نایین و بیش از ۵۷۸ هزار تُن در کاشان جابه‌جا شده است.

وی با اشاره به اینکه ۶۲۷ شرکت حمل‌ و نقل کالا در استان اصفهان در حال خدمات‌رسانی به مردم هستند، افزود: هفت پایانه با ۳۶ هزار و ۴۵۸ ناوگان کالا در استان فعالیت می‌کنند.

رییس اداره حمل و نقل کالای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان گفت: همچنین ۴۹ هزار و ۳۳۷ راننده در حوزه حمل‌ و نقل کالای استان در حال خدمات‌رسانی به مردم و صاحبان کالا هستند.

منبع
ایرنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید