کد خبر:1845
پ
۱۸۱۵۹۴۷۳_۳۶۳

بهره برداری از ۴۰۰ طرح عمرانی و خدماتی در هفته دولت

استاندار اصفهان گفت: در هفته دولت ۴۰۰ طرح عمرانی و خدماتی با هزینه‌ای بیش از ۲هزارو۵۰۰ میلیارد تومان به بهره برداری می‌رسد.  سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان در جلسه شورای اداری استان اصفهان با بیان اینکه در دولت سیزدهم دستاورد‌های خوبی در حوزه‌های مختلف بدست آمده است، گفت: با تبیین این دستاورد‌ها می‌توان روحیه‌ی امیدآفرینی […]

استاندار اصفهان گفت: در هفته دولت ۴۰۰ طرح عمرانی و خدماتی با هزینه‌ای بیش از ۲هزارو۵۰۰ میلیارد تومان به بهره برداری می‌رسد.

 سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان در جلسه شورای اداری استان اصفهان با بیان اینکه در دولت سیزدهم دستاورد‌های خوبی در حوزه‌های مختلف بدست آمده است، گفت: با تبیین این دستاورد‌ها می‌توان روحیه‌ی امیدآفرینی را در بین مردم برای حضوری پرشور در انتخابات فراهم کرد.

در ادامه این نشست، معاون برنامه ریزی استانداری اصفهان به معرفی سرفصل‌های دستگاه‌های اجرایی استان در هفته دولت اشاره کرد.

آقای خضری افزود: اطلاع رسانی وجهادتبیین، افتتاح طرح ها، تبیین جامع سیاست‌ها و اقدامات دولت در حوزه ملی و استانی، توجه به بسترسازی برای مشارکت حداکثری مردم، ارائه خدمات رسانی ویژه و موثر در هفته دولت توسط فرمانداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی و برگزاری تور‌های بازدید از طرح‌های افتتاح شده یا در دست اجرا در سطح شهرستان با اولویت دانش آموزان و دانشجویان از مهمترین موضوعاتی است که همه باید در راستای اجرای آن اهتمام ورزند.

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید