کد خبر:16338
پ

بهره‌برداری از فاز نخست خط ۲ مترو اصفهان تا پایان امسال

معاون فنی اجرایی خط و ابنیه سازمان قطار شهری اصفهان از بهره‌برداری از فاز نخست خط ۲ قطار شهری تا پایان امسال خبر داد و گفت: عملیات نازک‌کاری ایستگاه‌های زینبیه، عاشق اصفهانی، عمان سامانی و شاهد خط دو مترو از نیمه دوم سال گذشته آغاز شده است. هانی جان‌نثاری با اعلام این خبر گفت: دستگاه […]

معاون فنی اجرایی خط و ابنیه سازمان قطار شهری اصفهان از بهره‌برداری از فاز نخست خط ۲ قطار شهری تا پایان امسال خبر داد و گفت: عملیات نازک‌کاری ایستگاه‌های زینبیه، عاشق اصفهانی، عمان سامانی و شاهد خط دو مترو از نیمه دوم سال گذشته آغاز شده است.
هانی جان‌نثاری با اعلام این خبر گفت: دستگاه حفار مکانیزه سمت غرب خط دو متروی اصفهان در اختیار پیمانکار آن یعنی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء قرار دارد. همچنین در حال حاضر، تی‌بی‌ام با طی حدود ۳.۲ کیلومتر مسیر در ایستگاه امام حسین (ع) قرار دارد و روزهای آینده از این ایستگاه به سمت ایستگاه آمادگاه خارج می‌شود و در مسیر از ایستگاه های نقش‌جهان و امام علی (ع) عبور می کند.

وی با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود عملیات اجرایی این بخش تا سال آینده تکمیل و تونل مسیر ۱۴.۶ کیلومتری به‌طور کامل قابل دسترسی شود، افزود: عملیات نازک‌کاری ایستگاه‌های زینبیه، عاشق اصفهانی، عمان سامانی و شاهد خط دو مترو از نیمه دوم سال گذشته آغاز شده است.

معاون فنی اجرایی خط و ابنیه سازمان قطار شهری اصفهان، بهره‌برداری از فاز نخست خط دو مترو تا پایان سال جاری را در دستور کار مدیریت شهری اصفهان دانست و اظهار کرد: به این منظور، عملیات روسازی و ریل‌گذاری برای حدفاصل ایستگاه ابن‌سینا تا ایستگاه دارک در سال گذشته آغاز شد و بخشی از حدفاصل ایستگاه زینبیه تا ایستگاه عاشق اصفهانی ریل‌گذاری شده و در حال تکمیل است.

منبع
برنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید