کد خبر:5756
پ
۹۳۰۲۷۰۰_۲۸۶

برگزاری رویداد «نذر سبز مادری» در کوه نخودی اصفهان

مدیر روابط‌عمومی سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اصفهان با اشاره به برگزاری رویداد «نذر سبز مادری» گفت: رویداد کاشت بذر بادام اسکو به صورت مردمی در قالب طرح ۱۰۰ هکتاری توسعه فضای سبز به روش دیم‌کاری در کوه نخودی برگزار می‌شود. جواد الهی‌فر با بیان اینکه رویداد نذر سبز مادری به‌مناسبت شهادت حضرت زهرا (س) […]

مدیر روابط‌عمومی سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اصفهان با اشاره به برگزاری رویداد «نذر سبز مادری» گفت: رویداد کاشت بذر بادام اسکو به صورت مردمی در قالب طرح ۱۰۰ هکتاری توسعه فضای سبز به روش دیم‌کاری در کوه نخودی برگزار می‌شود.

جواد الهی‌فر با بیان اینکه رویداد نذر سبز مادری به‌مناسبت شهادت حضرت زهرا (س) برگزار می‌شود، اظهار کرد: این برنامه با کاشت بذر بادام اسکو به صورت مردمی در قالب طرح ۱۰۰ هکتاری توسعه فضای سبز به روش دیم‌کاری از ساعت ۹:۰۰ تا ۱۱:۳۰ در کوه نخودی، واقع در کمربند شرق اصفهان، ۱۵۰ متر قبل از شهر رویاها جنب پیست موتور سواری برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه حضور خانوادگی و نقش‌آفرینی کودکان در اولویت طرح قرار دارد، افزود: از تمام شهروندان دعوت می‌شود تا در این رویداد خداپسندانه شرکت کنند.

برگزاری رویداد «نذر سبز مادری» در کوه نخودی اصفهان

مدیر روابط‌عمومی سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه شهروندان می‌توانند از طریق سامانه ۱۳۷ سوالات خود را در رابطه با این رویداد مطرح کنند، تاکید کرد: شهروندانی که می‌خواهند به‌صورت گروهی یا خانوادگی و از طرف مدارس، دانشگاه‌ها یا نهادهای مختلف در این برنامه حضور پیدا کنند، می‌توانند با شماره‌گیری ۰۹۱۳۴۰۲۰۳۴۱ هماهنگی‌های لازم را انجام دهند.

الهی‌فر گفت: این ویژه برنامه یک طرح مشارکت مردمی در خصوص همیاران فضای سبز خواهد بود و هدف این است که شهروندان نیز در توسعه فضای سبز شهر نقش داشته باشند.

منبع
ایمنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید