کد خبر:7767
پ
۶۶۱۷۵_۴۵۱-۱-۷۹۲

بخش عمده مشکلات مردم با عزم جدی و تدبیر مسئولان برطرف می‌شود

رئیس کل دادگستری استان اصفهان، گفت: چنانچه هر مسئولی در حوزه کاری خود دغدغه‌مندانه برای برطرف کردن مشکلی از مشکلات مردم، عزم جدی داشته باشد، نیمی از راه را طی کرده و ادامه راه نیز با تدبیر و همکاری سایر ارگان‌ها هموار خواهد شد.  حجت‌الاسلام والمسلمین اسداله جعفری، در نشست ستاد پیشگیری از وقوع جرم […]

رئیس کل دادگستری استان اصفهان، گفت: چنانچه هر مسئولی در حوزه کاری خود دغدغه‌مندانه برای برطرف کردن مشکلی از مشکلات مردم، عزم جدی داشته باشد، نیمی از راه را طی کرده و ادامه راه نیز با تدبیر و همکاری سایر ارگان‌ها هموار خواهد شد.

 حجت‌الاسلام والمسلمین اسداله جعفری، در نشست ستاد پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اصفهان که با موضوع رفع نقاط حادثه‌خیز در جاده‌های استان اصفهان برگزار شده بود، اظهار داشت: سرمایه انسانی، بزرگترین سرمایه هر جامعه‌ای است و تمام ظرفیت‌ها وامکانات در درجه اول باید در مسیر حفظ جان مردم صرف شود.

وی افزود: نقاط حادثه‌ساز محورهای مواصلاتی استان اصفهان، هر ساله زندگی و سلامتی افراد زیادی را به خطر می‌اندازد و اولویت متولیان باید ایمن‌سازی این نقاط باشد.

رئیس ستاد پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اصفهان تصریج کرد: مسئولان در هر سطح و جایگاهی که هستند نباید به بهانه‌ کمبود امکانات، از انجام وظایف ذاتی خود کوتاهی کنند، چرا که آنها با علم به این مسائل، قبول مسئولیت کرده‌اند و باید وقت و توان و ظرفیت‌هایی که در اختیار دارند را صرف خدمت مداوم به مردم کنند.

وی خاطرنشان کرد: چنانچه هر مسئولی در حوزه کاری خود دغدغه‌مندانه برای برطرف کردن مشکلی از مشکلات مردم، عزم جدی داشته باشد، نیمی از راه را طی کرده و ادامه راه نیز با تدبیر و همکاری سایر ارگان‌ها هموار خواهد شد بنابراین چنانچه قصور و کوتاهی در انجام وظایف محوله در این خصوص صورت پذیرد، تشکیل پرونده از باب ترک فعل را به همراه خواهد داشت.

منبع
تسنیم
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید