کد خبر:4013
پ
۲۴۴۸۵۲۹_۴۰۳
مدیر منطقه پنج شهرداری اصفهان خبر داد:

بازگشایی ۱۰ گلوگاه محله وحید با اعتبار ۲۵۰ میلیارد ریال

مدیر منطقه پنج شهرداری اصفهان با اشاره به اجرای عملیات زیباسازی و ساماندهی پروژه‌های محله‌محور این منطقه گفت: ۱۰ گلوگاه محله وحید منطقه پنج، با اعتبار ۲۵۰ میلیارد ریال در دستور کار قرار گرفته است. حسین کارگر اظهار کرد: ارتقای کیفیت فضاهای شهری، یکی از مهم‌ترین مطالبات شهروندان است که در ایجاد امنیت، آسایش و […]

مدیر منطقه پنج شهرداری اصفهان با اشاره به اجرای عملیات زیباسازی و ساماندهی پروژه‌های محله‌محور این منطقه گفت: ۱۰ گلوگاه محله وحید منطقه پنج، با اعتبار ۲۵۰ میلیارد ریال در دستور کار قرار گرفته است.

حسین کارگر اظهار کرد: ارتقای کیفیت فضاهای شهری، یکی از مهم‌ترین مطالبات شهروندان است که در ایجاد امنیت، آسایش و جذابیت‌های محیط شهری نیز نقش بسزایی ایفا کند.

وی با اشاره به ضرورت خدمت‌رسانی شایسته به شهروندان و ترویج آرامش بصری، آراستگی سیما و منظر شهری افزود: اجرای عملیات زیباسازی و ساماندهی پروژه‌های محله‌محور منطقه پنج اصفهان، در سال ۱۴۰۲ با اعتبار ۳۸۰ میلیارد ریال و محوریت محله وحید در دستور کار است.

مدیر منطقه پنج شهرداری اصفهان تصریح کرد: در همین راستا برای بازگشایی ۱۰ گلوگاه محله وحید منطقه پنج شهرداری اصفهان با اعتبار ۲۵۰ میلیارد ریال برنامه‌ریزی شده است.

وی ادامه داد: اجرای عملیات زیباسازی و ساماندهی ارتقای بصری مادی فرح‌انگیز با اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان، همچنین ساماندهی و زیباسازی نهر عبدالله‌خان با اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان از دیگر اقداماتی است که توسط واحد زیباسازی منطقه پنج شهرداری اصفهان انجام خواهد گرفت.

کارگر با اشاره به اهمیت نشاط شهروندی خاطرنشان کرد: تملک زمین ورزشی روباز مقابل مسجد اباعبدالله‌الحسین (ع) با اعتبار شش میلیارد تومان، احداث مجموعه ورزشی روباز در این مکان با اعتبار سه میلیارد تومان و مشارکت در احداث فرهنگسرا در مجاورت این مسجد با اعتبار سه میلیارد تومان نیز در حال انجام است.

منبع
ایمنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید