کد خبر:8461
پ
۵۹۸۲۳۱۰
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان خبر داد؛

بازگشایی مسیر ارتباطی ۴۰ روستا در فریدونشهر اصفهان/همه راه‌ها باز است

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: با بازگشایی گردنه کلوسه فریدونشهر، اکنون همه مسیرهای اصلی و فرعی در استان اصفهان باز است. منصور شیشه فروش اظهار کرد: مسیر ارتباطی ۴۰ روستا در پُشتکوه و پیشکوه فریدونشهر واقع در غرب استان اصفهان که به دنبال بارش سنگین برف اخیر مسدود شده بود، بازگشایی شد. وی با […]

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: با بازگشایی گردنه کلوسه فریدونشهر، اکنون همه مسیرهای اصلی و فرعی در استان اصفهان باز است.

منصور شیشه فروش اظهار کرد: مسیر ارتباطی ۴۰ روستا در پُشتکوه و پیشکوه فریدونشهر واقع در غرب استان اصفهان که به دنبال بارش سنگین برف اخیر مسدود شده بود، بازگشایی شد.

وی با بیان اینکه ارتفاع برف در برخی نقاط گردنه کلوسه بدنبال سقوط بهمن به ۹ متر هم رسیده بود، افزود: ارتباط زمینی پشتکوه دوم شامل روستاهای کلوسه، «وستگان»، «دورک»، «کاهگانک»، «کاهگان بالا»، «گاهگان پایین» و «وزوه» با فریدونشهر از مسیر این گردنه می گذرد که در بیشتر روزهای زمستان بدنبال سقوط بهمن و بارش برفِ سنگین مسدود می شود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به اینکه اکنون همه مسیرهای اصلی و فرعی استان باز است، گفت: رانندگان و گردشگران در سفرهای پایان هفته برای تردد در محورهای غرب و جنوب استان تجهیزات زمستانه به همراه داشته باشند.

منبع
خبرآنلاین
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید