کد خبر:1698
پ
images
کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی اصفهان:

باد و گردوخاک شرق و مرکز اصفهان را در بر می‌گیرد

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از وقوع باد و گردوخاک محلی در مناطق شرقی استان و غبارآلودی هوا در مرکز اصفهان خبرداد. مینا معتمدی با بیان اینکه تا اوایل هفته آینده جوی پایدار در سطح استان حاکم است، اظهار داشت: وزش باد به نسبت شدید در بیشتر مناطق طی امروز و فردا […]

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از وقوع باد و گردوخاک محلی در مناطق شرقی استان و غبارآلودی هوا در مرکز اصفهان خبرداد.

مینا معتمدی با بیان اینکه تا اوایل هفته آینده جوی پایدار در سطح استان حاکم است، اظهار داشت: وزش باد به نسبت شدید در بیشتر مناطق طی امروز و فردا پیش‌بینی می‌شود و در مناطق مستعد نیمه شرقی احتمال گردوخاک محلی وجود دارد.

وی با بیان اینکه در مناطق مرکزی استان غبار رقیق پیش‌بینی می‌شود، افزود: روز جمعه در نیمه غربی و شنبه در اکثر مناطق گاهی افزایش ابر نیز خواهیم داشت.

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از کاهش یک تا ۲ درجه‌ای کمینه دما هوا طی ۲۴ ساعت آینده خبر داد و گفت: بیشینه دمای هوای کلانشهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات امروز به ۳۴ درجه سلسیوس بالای صفر و کمینه آن بامداد فردا به ۱۵ درجه سلسیوس بالای صفر می‌رسد.

وی اضافه کرد: کاشان و آران و بیدگل با بیشینه دمای ۳۷ درجه سلسیوس بالای صفر و بوئین میاندشت با دمای کمینه دمای هشت درجه سلسیوس بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط استان پیش بینی می‌شود.

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید