کد خبر:7929
پ
۱۴۰۰۰۴۳۱۰۰۰۳۳۷_Test_PhotoN

اکران بیش از ۲۰ فیلم درجشنواره مردمی عمارِ اصفهان

مسوول اجرایی جشنواره عمار در اصفهان گفت:همزمان با آغاز جشنواره سراسری مردمی عمار، بیش از ۲۰ اثر از فیلم‌ های این رویداد فرهنگی در سینما‌های استان اصفهان اکران می‌شود. محمد حسن زمانیان، مسوول اجرایی جشنواره عمار در اصفهان گفت: بیش از ۲۰ اثر جشنواره مردمی عمار تا در قالب داستانی، مستند، نماهنگ و پویانمایی در […]

مسوول اجرایی جشنواره عمار در اصفهان گفت:همزمان با آغاز جشنواره سراسری مردمی عمار، بیش از ۲۰ اثر از فیلم‌ های این رویداد فرهنگی در سینما‌های استان اصفهان اکران می‌شود.

محمد حسن زمانیان، مسوول اجرایی جشنواره عمار در اصفهان گفت: بیش از ۲۰ اثر جشنواره مردمی عمار تا در قالب داستانی، مستند، نماهنگ و پویانمایی در ۲۳ شهرستان استان اصفهان در حال اکران است.

وی با اعلان اینکه آثار به نمایش درآمده در قالب فیلم‌های برگزیده جشنواره، آثار شرکت کنندگان اصفهانی و منتخب بسته اکران مردمی است ادامه داد: نقد مسائل روز، مسائل اجتماعی و مسائل غزه و فلسطین از موضوعات اصلی این دوره از جشنواره است.

زمانیان با اشاره به اینکه استان اصفهان برای اولین بار برگزیده بهترین استان در اکران فیلم در کل کشور شد، گفت: این آثار در سالن سینما فلسطین و پردیس سینمایی سوره در اصفهان تا سوم بهمن ماه به روی پرده می‌رود.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید