کد خبر:8360
پ
۶۲۳۳۹۴۰۹

اولین قرعه‌کشی واگذاری زمین به خانواده‌های ۴ فرزند و بیشتر در اردستان

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان اردستان گفت: اولین قرعه‌کشی واگذاری زمین به خانواده‌های ۴ فرزند و بیشتر زیر ۲۰ سال در شهرستان اردستان صبح امروز در فرمانداری برگزار شد. سید امیرحسین زرگری اظهار کرد: در راستای طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده تاکنون قرارداد واگذاری ۵۹ قطعه زمین ویژه خانواده‌های ۳ فرزندی در […]

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان اردستان گفت: اولین قرعه‌کشی واگذاری زمین به خانواده‌های ۴ فرزند و بیشتر زیر ۲۰ سال در شهرستان اردستان صبح امروز در فرمانداری برگزار شد.

سید امیرحسین زرگری اظهار کرد: در راستای طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده تاکنون قرارداد واگذاری ۵۹ قطعه زمین ویژه خانواده‌های ۳ فرزندی در شهرستان اردستان انجام شده است.

وی با بیان اینکه صبح امروز با حضور فرماندار شهرستان و دیگر مسئولان مربوطه اولین قرعه‌کشی واگذاری زمین به خانواده‌های ۴ فرزند و بیشتر زیرِ ۲۰ سال برگزار شد، افزود: در این مراسم قرعه‌کشی برای واگذاری زمین به ۱۳ خانواده در شهر اردستان، ۹ خانواده در شهر زواره و ۴ خانواده در شهر مهاباد انجام شد.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان اردستان، گفت: تلاش خواهیم کرد تا دهه فجر امسال برگه‌های تخصیص زمین تحویل این خانواده‌ها شود و در کم‌ترین زمان قرارداد واگذاری نیز تحویل مشمولان شود. همچنین مابقی خانواده‌هایی که در طرح جوانی جمعیت ثبت نام کردند به محض تأمین زمین مراحل قرعه‌کشی و واگذاری انجام می‌شود.

زرگری با اشاره به اینکه متقاضیان زمین ۴ فرزند از پرداخت هزینه‌های آماده‌سازی معاف هستند، تصریح کرد: اراضی نهضت ملی مسکن و طرح جوانی جمعیت شهرستان اردستان به صورت ویلایی و به متراژ حدنضاب ۲۰۰ متر مربع به این خانواده‌ها اختصاص می‌یابد.

وی با بیان اینکه امکان واگذاری زمین به متقاضیان ساکن روستا در شهر وجود ندارد و از متقاضیان می‌خواهیم برای دریافت زمین به بنیاد مسکن مراجعه کنند، یادآور شد: رویکرد و اولویت اداره راه و شهرسازی واگذاری زمین به متقاضیان طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت خواهد بود که تاکنون قرارداد واگذاری ۵۹ قطعه زمین برای خانواده‌های ۳ فرزندی و قرعه‌کشی ۲۶ قطعه زمین برای خانواده‌های ۴ فرزندی زیر ۲۰ سال انجام شده است.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان اردستان، خاطرنشان کرد: ثبت نام و بهره‌مندی از این طرح تا پایان سال ۱۴۰۲ امکان‌پذیر بوده و هیچ محدودیتی بابت ثبت نام متقاضیان واجد شرایط برای واگذاری زمین در این طرح وجود ندارد.

منبع
ایسنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید